favicon

Boya Reklam Filmi

Ünlü bir boya markası birbirinden canlı yeni renk kreasyonunun tanıtımınında yer alacağı reklam filminde oynayacak yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Ünlü bir boya markası cıvıl cıvıl renk seçenekleri ile yeni reklam filmine hazırlanıyor. Reklam filminde oynayacak 30-35 yaş arası bayan ve 35-45 yaş arası bay yeni yüzler aranıyor. Reklam filmi için yapılacak olan oyuncu seçmelerinde ajansımızın cast kadrosuda yer alacaktır. Sizler de devam eden ilanımıza başvuruda bulunarak seçmelere sunulma fırsatını yaşayabilirsiniz. Başvurularınızı boya reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından online olarak yapabilirsiniz. Uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir. Belirtilen yaş aralığına uygun adayların geç kalmadan ilanımıza başvurmaları gerekmektedir.


Boya firması yeni reklam filminde rol alacak deneyimli deneyimsiz yeni yüzlere yer vermek istiyor. Reklam projesinde yer alma hayallerinizi ilanımıza başvuruda bulunarak gerçekleştirme fırsatını bulunuyor. Fotoğrafınız ile birlikte yapacağınız başvurular ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Reklam projesinin oyuncu seçmesinde seçilerek ekranlarda yer alma fırsatınız bulunuyor. Online olarak boya reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından ilanımıza ulaşabilirsiniz. Reklam filminin yeni yıldızı neden siz olmayasınız?


Boya Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Yarışma
Yarışma Programı

Yarışma ve eğlence programı için her yaştan yetenekli adaylar aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak projemiz için ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Zeytinyağı
Zeytinyağı Reklam Filmi

Zeytinyağı reklam filminde rol alacak yeni yüz oyuncu adayları aranıyor. İlgilenen adayların fotoğraflı online başvuruları değerlendirilecektir.

Bebek
Bebek Giyim Markası Katalog Çekimi

Bebek giyim markası katalog çekimi için kız ve erkek bebek modeller aranıyor seçmelerimiz başlamıştır.

Fondöten
Fondöten Reklam Filmi

Ünlü bir kozmetik markasının fondöten reklamında oynayacak bakımlı bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. İlgilenenler adayların online başvurularını bekliyoruz.

İnternet
İnternet Reklam Filmi

İnternet reklam filmi için her yaştan oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Korku
Korku Filmi

Korku filmi projesinde rol alacak 20 ile 35 yaş arası yeni yüz kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Fotoğraflı online başvurularınızı bekliyoruz.

El
El Kremi Reklam Filmi

Kozmetik markasının yeni çekilecek el kremi reklam filmi için bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemizde yer alan online başvuru ile müracaat edebilirsiniz.