favicon

Bisküvi Reklam Filmi

Yeni reklam projemiz olan bisküvi reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımıza ilanımızda ki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Bisküvi reklamında oynayacak bayan adaylar arayışımız başlamıştır. Cast çalışmalarını yaptığımız bisküvi firması olan müşterimiz için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam filminde 25 ile 35 yaşları arasında bayanlara yer verilecektir. İlanımızla ilgilenen kişiler Bisküvi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından formumuza ulaşabilirler. Projenin oyuncu seçmelerinin ön elemesi online başvurular arasından değerlendirilecektir. Uygun bulduğumuz bayan reklam oyuncularının proje için sunumları yapılacaktır.


Ajansımıza gelen tüm online başvurular incelendikten sonra olumlu gördüğümüz adaylar ile iletişime geçerek projenin detayları konusunda bilgilendirme yapacağız. Daha önce bir reklam deneyimi aranmamaktadır başvuracak adaylarda. Yetenekli yeni yüzlere olan ihtiyacımız için ilanımıza başvuru yapmakta gecikmeyin. Başvuru formumuzun yer aldığı Bisküvi reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından giriş yapabilirsiniz. Reklam filmi projemizde siz de şansınızı deneyebilirsiniz.


Bisküvi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Saç
Saç Boyası Reklam Filmi

Saç boyası markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filmi için 25-35 yaş aralığında, uzun saçlı ve bakımlı bayan adaylar ihtiyacımız bulunuyor.

Su
Su Reklam Filmi

Bir su reklamında rol alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncular ilanımıza başvuru yapabilirler.

Çukur
Çukur Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online gerçekleştirilecektir.

Bebek
Bebek Maması Reklam Filmi

Bebek maması reklam filmi çekimleri için bebek oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.

Jet
Jet Sosyete Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan muhteşem yeni dizi projesi Jet Sosyete için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Çikolata
Çikolata Reklam Filmi

Çikolata reklam filmi için yeni yüz kadın oyuncu başvurularımız başlamıştır. Fotoğraflı online başvurular arasından değerlendirmeler yapılacaktır.

Otel
Otel Tanıtım Reklam Filmi

Otel işletmesinin tanıtım filmi için bay ve bayan modeller aranıyor.