favicon

Bisküvi Reklam Filmi

Yeni reklam projemiz olan bisküvi reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımıza ilanımızda ki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Bisküvi reklamında oynayacak bayan adaylar arayışımız başlamıştır. Cast çalışmalarını yaptığımız bisküvi firması olan müşterimiz için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam filminde 25 ile 35 yaşları arasında bayanlara yer verilecektir. İlanımızla ilgilenen kişiler Bisküvi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından formumuza ulaşabilirler. Projenin oyuncu seçmelerinin ön elemesi online başvurular arasından değerlendirilecektir. Uygun bulduğumuz bayan reklam oyuncularının proje için sunumları yapılacaktır.


Ajansımıza gelen tüm online başvurular incelendikten sonra olumlu gördüğümüz adaylar ile iletişime geçerek projenin detayları konusunda bilgilendirme yapacağız. Daha önce bir reklam deneyimi aranmamaktadır başvuracak adaylarda. Yetenekli yeni yüzlere olan ihtiyacımız için ilanımıza başvuru yapmakta gecikmeyin. Başvuru formumuzun yer aldığı Bisküvi reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından giriş yapabilirsiniz. Reklam filmi projemizde siz de şansınızı deneyebilirsiniz.


Bisküvi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Gömlek
Gömlek Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının gömlek katalog çekimi için bay model adayları aranıyor. İlgilenenlerin online olarak fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Tuvalet
Tuvalet Kağıdı Reklam Filmi

Tuvalet kağıdı reklam filmi için cast çalışmalarımız devam ederken, 35 ile 45 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Peçete
Peçete Firması Reklamları

Ünlü bir peçete firmasının Kağıt havlu reklam çekimleri için oyuncu ve yeni yüzler aranıyor. Başvuru yaparak ajansımıza kayıt olabilirsiniz.

Katalog
Katalog Çekimi

Ünlü bir giyim markasının katalog çekimi için bay bayan modeller aranıyor.

Süt
Süt Reklam Filmi

Bir süt reklamında rol alacak 10-12 yaş erkek çocuk ve 35-45 yaş arası bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor, ilanımıza online başvuru yapabilirsiniz.

Yeni
Yeni Gelin Dizisi

Show Tv ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisi için cast çalışmalarımızda değerlendirilmek üzere oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.

Korku
Korku Filmi

Korku filmi projesinde rol alacak 20 ile 35 yaş arası yeni yüz kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Fotoğraflı online başvurularınızı bekliyoruz.