favicon

Bisküvi Reklam Filmi

Yeni reklam projemiz olan bisküvi reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımıza ilanımızda ki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Bisküvi reklamında oynayacak bayan adaylar arayışımız başlamıştır. Cast çalışmalarını yaptığımız bisküvi firması olan müşterimiz için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam filminde 25 ile 35 yaşları arasında bayanlara yer verilecektir. İlanımızla ilgilenen kişiler Bisküvi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından formumuza ulaşabilirler. Projenin oyuncu seçmelerinin ön elemesi online başvurular arasından değerlendirilecektir. Uygun bulduğumuz bayan reklam oyuncularının proje için sunumları yapılacaktır.


Ajansımıza gelen tüm online başvurular incelendikten sonra olumlu gördüğümüz adaylar ile iletişime geçerek projenin detayları konusunda bilgilendirme yapacağız. Daha önce bir reklam deneyimi aranmamaktadır başvuracak adaylarda. Yetenekli yeni yüzlere olan ihtiyacımız için ilanımıza başvuru yapmakta gecikmeyin. Başvuru formumuzun yer aldığı Bisküvi reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından giriş yapabilirsiniz. Reklam filmi projemizde siz de şansınızı deneyebilirsiniz.


Bisküvi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

İnternet
İnternet Reklam Filmi

İnternet reklam filmi için her yaştan oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Otomobil
Otomobil Reklam Filmi

Dünyaca ünlü bir otomobil markasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Çukurdere
Çukurdere Dizisi

Atv ekranlarında seyircisi ile buluşacak olan yeni dizi projesi Çukurdere için her yaş aralığında yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.

8
8 Gün Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi projesi 8.Gün için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Cep
Cep Telefonu Reklam Filmi

Cep telefonu markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor.

Uydu
Uydu Reklam Filmi

Uydu reklam filmi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Boya
Boya Reklam Filmi

Ünlü bir boya markası birbirinden canlı yeni renk kreasyonunun tanıtımınında yer alacağı reklam filminde oynayacak yeni yüzler arayışımız başlamıştır.