favicon

Bisküvi Reklam Filmi

Yeni reklam projemiz olan bisküvi reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımıza ilanımızda ki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Bisküvi reklamında oynayacak bayan adaylar arayışımız başlamıştır. Cast çalışmalarını yaptığımız bisküvi firması olan müşterimiz için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam filminde 25 ile 35 yaşları arasında bayanlara yer verilecektir. İlanımızla ilgilenen kişiler Bisküvi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından formumuza ulaşabilirler. Projenin oyuncu seçmelerinin ön elemesi online başvurular arasından değerlendirilecektir. Uygun bulduğumuz bayan reklam oyuncularının proje için sunumları yapılacaktır.


Ajansımıza gelen tüm online başvurular incelendikten sonra olumlu gördüğümüz adaylar ile iletişime geçerek projenin detayları konusunda bilgilendirme yapacağız. Daha önce bir reklam deneyimi aranmamaktadır başvuracak adaylarda. Yetenekli yeni yüzlere olan ihtiyacımız için ilanımıza başvuru yapmakta gecikmeyin. Başvuru formumuzun yer aldığı Bisküvi reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından giriş yapabilirsiniz. Reklam filmi projemizde siz de şansınızı deneyebilirsiniz.


Bisküvi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Meyve
Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve suyu reklam filminde rol alacak bay, bayan ve çocuk oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır.

Market
Market Reklam Filmi

Bir market zincirinin yeni reklam filmi projesinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Fazilet
Fazilet Hanım Ve Kızları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlandığı ilk bölümüyle dikkat çeken Fazilet hanım ve kızları dizisi için yetenekli her yaştan yeni yüzler oyuncu ihtiyacımız bulunuyor.

Alışveriş
Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Alışveriş sitesi reklam filminde oynayacak 18 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.

Hayat
Hayat Sırları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Hayat Sırları için yetenekli yeni yüzler arayışımız bulunuyor. Online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Şeker
Şeker Reklam Filmi

Şeker reklamında rol alacak eğlenceli, genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuru formu ile ilanımız için başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Meyveli
Meyveli Yoğurt Reklam Filmi

Meyveli yoğurt reklamında rol alacak 20 ile 28 yaş arası bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemiz üzerinden online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.