1 ) TECRÜBELI VE PROFESYONEL OYUNCULAR

Bünyesinde Devlet Tiyatrosu Oyunculari, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk mezunlari, Turvak Oyunculuk mezunlari, Plato Film Okulu Oyunculuk mezunlari, Ayla Algan Oyunculuk mezunlari, Konservatuvar mezunlari, Profesyonel Tiyatrocu ve Alaydan Profesyonel Oyuncularimiza TV Dizisi reklam ve Sinema Filmlerine Ana Cast oyuncu ve bölüm oyunculugu hizmetleri verilmektedir.

2 ) FUAR HOSTES MODEL MANKEN

Tüyap, CNR Expo ve Lütfi Kirdar'da gerçeklestirilen fuarlara Model, Hostes hizmeti, Dügün ve Organizasyonlarda Karsilama Hostesi hizmeti vermektedir.

Istanbul Fuar ve Organizasyonlarinda; Tekstil, bilisim, pazarlama vb. sektörlerde saha ve/veya akademik tecrübeye sahip yabanci dil destekli host ve hostes pörtföyümüz sözlesme ile sabittir. Ajansimiz organizasyon statüsüne, süresine vb. degiskenle göre her etkinlik için ayri sözlesme yapmaktadir. Fuar,tanitim ve açilislarda en büyük yardimciniz, firma temsilciniz hatta satislariniza destekçiniz Host, Hostes ve Mankenlerdir. Hostes temini konusunda sayisiz firmaya hizmet vermis kurulusumuz talebinize uygun prezantable, egitimli ve kurumunuz yapisina uygun eleman temini konusunda son derece titizdir. Stand hostesleri, Fuar hostesler, Tanitim Hostesleri, Tercüman Hostes, Karsilama Hostesleri, Servis Hostesleri basliklari altinda sunabilecegimiz hostesler özellikleri ve donanimlarina göre belli siniflara ayrilmistir. Fuariniz ve tanitiminizda yer vereceginiz Stand Hostesi ve Tanitim Mankenleri hedef kitleniz tarafindan kurumunuz personeli olarak algilanir, Bu sebepten seçeceginiz Fuar Hostes ya da Fuar Mankeni son derece önemlidir. Içerige göre stand da çay-kahve servisi yapabilecekleri gibi,ürün tanitimi, tercüme, promosyon dagitimi gibi görevleri yerine getirir stand hosteslerimiz.

3 )ONLINE BASVURU

Son halinizi gösteren bir boy, bir potre fotografinizla birlikte Online Basvuru bölümüne girerek basvuru formunu doldurup bize yollayiniz. Basvurular profesyonel cast direktörlerimiz tarafindan degerlendirilecektir. Basvurusu onaylanan arkadaslar telefonla aranarak bilgilendirilecektir.

4 ) AJANSIMIZA KABUL EDILEN YARDIMCI OYUNCULAR

Ajansimiza kabul edilenler önceden kendilerine haber verilerek dizi, sinema, reklam, klip,vs cekimlerimize katilirlar ve ajansimiza davet edilerek fotograf (katalog) cekimleri studyomuzda yapilir Bu çekimler sonrasinda resimli setcartlariniz profosyonel müsterilerimize (film yapim sirketleri,reklam ajanslari, yönetmenler, tekstil firmalari ,fuar organizatörleri vb.) iletilir ve uygun görülen cast çalismalarinda sizinle irtibata gecilir.

Uzaktan kayıt olan adaylar, Profillerine fotoğraf ve video eklemek ile yükümlüdür. Ajansımıza Kabul edilen oyuncu model ve hostes adayları (Profesyoneller Hariç) Kayıt Ücretine tabidir. Kayıt Ücretimiz 200 TL dir.

5 ) AJANS BILDIRISI

Sette cekimlerimize katilan yardimci oyuncularimiz, ekip sorumlusunun talimatlariyla hareket etmelidir, böylece daha profesyonel bi çalisma gerçeklesicektir. Set ortaminda mütevaziligini birakmayan dedikodu yerine profesyonel oyunculari dikkatle izleyip birseyler ögrenmeye çalisan ve rejiyi bir ögretmen gibi gören arkadaslarin basari oraninin çok yüksek oldugunu bildirmek isteriz.

Ajansimizin prensipleri ve ekip sorumlusunun bilgisi disinda hareket eden arkadaslarimizin ajansla olan iliskisi kesilecektir

Ödeme günlerimiz her ayin 1.2.3. günleridir.

Dizi, Sinema, Reklam, Fuar, Katalog çekimi vs. çalismalarimizda ssk uygulanmaktadir.

Ajansımız Yapımcı firma ve Oyuncu adayı arasında bir köprüdür. Yapılan oyuncu adayı sunumlarının seçimi, Yapımcı firmanın, Reji, Yönetmen gibi çalışanları tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle ajansımız her adaya iş garantisi vermemektedir.