Günümüzde sıklık ile rastladığımız bebek oyuncular için talep çok fazladır. Dizilerde yada reklam çekimlerinde yetenekli miniklerin sergiledikleri oyunculuk performansları yapımcıların ilgisini çekiyor. Aileler çocuklarının ilgisini fark ederek oyunculuk mesleğine adım atmaları için bebek ajansı formlarına başvuruyorlar. Bazı aileler ise bebeklerine ileride anı olması açısından çeşitli projelerde rol almalarını istiyorlar. Bebek oyuncular için ajansların seçimi çok önemlidir. Cast ajansları bebek oyuncu adayları konusunda daha hassas çalışmalar yürütüyorlar. Ailelerinin onayı ile ve yine aileleri eşliğinde çeşitli projelerde yer almalarını sağlıyorlar.


BEBEK AJANSLARI NE İŞ YAPAR?


Bebek ajansı, çocukların küçük yaşta oyunculuğa başlamalarında destek veriyorlar. Aileler bebek cast ajanslarına başvuruda bulunarak hem çocuklarını oyunculuk sektörüne kazandırıyor hem de ekonomik gelir elde ediyorlar. Aile bireyleri bebeklerini ekranlarda görmekten büyük mutluluk duyuyorlar. Günümüzde pek çok ünlü çocuk oyuncularımız vardır. Dizilerde rol alan miniklerin sergiledikleri oyunculuk usta oyunculara taş çıkartır nitelikte olabiliyor. Özellikle bebek ürünleri ile ilgili reklam filmlerinde rol alanlar sektöre en erken giriş yapan bireyler oluyorlar. örneğin bebek bezi reklamları için bebek oyunculara ihtiyaç oldukça fazla oluyor. Ebeveynlerin kontrolünde, projelerde rol alan bebek oyuncularımız için ciddi bir talep söz konusu. Televizyon ekranlarında izlediğimiz sevimli miniklerin arasında bebeğinizi görmek istiyorsanız bebek ajansları linkinden ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Bebek yaştaki minikleri sektöre kazandırarak, eğitimlerine bu yönde destek verirseniz geleceğin başarılı oyuncuları arasında olmaları kuşkusuz göz ardı edilemez bir gerçek haline gelir. Sadece reklam filmlerinde değil, dizi çekimlerinde yada bebek katalog çekimlerinde çocuğunuzu görebilirsiniz. Ajansınızın bu konuda hassas ve titiz çalışmasına özen göstermeniz gerekir. Ajans olarak bebek oyuncu kadromuz için uzman ekiplerimiz profesyonel çalışmalar yapıyor.


Ajans olarak yetenekli bebek oyuncu kadromuzu bir çok projede değerlendiriyoruz. Güncel reklam çekimlerinde yada dizilerde aranan bebek oyuncu ihtiyacı için sunumlarınız gerçekleştiriliyor. Bunun için öncelikle bebek ajansı tercih ederek web sitesi üzerinden yada yukarıda belirttiğimiz link üzerinden bebeğinizin bilgilerini ve fotoğrafını içeren başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvurularınız incelenip uygun bulunan adaylarımızla ekibimiz iletişime geçiyor. Bebeklerinizin stüdyolarımıza profesyonel fotoğraf çekimleri gerçekleştirilerek oyuncu profilleri oluşturuluyor. Projelerdeki bebek oyuncu ihtiyacına göre fotoğraflı sunumlar gerçekleştiriliyor. Bebek castımız internet sitemizde yayınlanıp ayrıca yönetmen ve yapım şirketlerinin sunumuna açılıyor.