favicon

Bahtiyar Ölmez Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranmaktadır. Başvuru formu ile ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.

Cenaze nakil aracı şoförü olan Bahtiyar, eski bir dostunun Deve kuşu çiftliği teklifi ile hayatını değiştirir. Bahtiyar Ölmez'in hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Dizide Bahtiyar karakterine başarılı oyuncu Yetkin Dikinciler hayat verirken kendisine baş rolde Hande Subaşı eşlik ediyor. Güçlü oyuncu kadrosunda Orhan Aydın, Güven Hokna, Serkan Kuru, Ali Çatalbaş ve Umut Oğuz gibi isimlerin yanı sıra Survivor ve Ütopya gibi yarışmalarla adından söz ettiren Semih Öztürk'te yer alıyor. Yapımcılığını Nehir Yapım'ın üstlendiği yeni dizi projesi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Bu yeni dizi projesinde oyuncu, yardımcı oyuncu yada figüran olarak yer almak isteyen tüm adayların Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyunculuk Başvurusu kısmından başvurularını bekliyoruz.


Her yaş aralığında yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Oyunculuk yeteneği olan ve deneyim kazanmak isteyen tüm adaylar ilanımıza online başvuru yaparak müracaat edebilirler. Kamera önü oyunculuğu için başvurularımız başlamıştır. Dizide rol alacak oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran başvuruları için online olarak Bahtiyar Ölmez Dizisi Cast Ajans Başvurusu linki aktif hale gelmiştir. Başvuru formu onaylanan adaylar ile en kısa süre içerisinde iletişim kurulacaktır.


Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Çamaşır
Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Beyaz eşya markasının çamaşır makinesi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Erkek
Erkek Şampuanı Reklam Filmi

Şampuan reklamında oynayacak 30 ile 35 yaş arası erkek oyuncu aranıyor. İlgilenenler fotoğrafları ile birlikte sitemizden online başvuru yapabilirler.

Ev
Ev Tekstil Firması Reklam Filmi

Ev Tekstil firmasının reklam filmi için yetenekli oyuncular aranıyor.

Kadın
Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında yeni sezona damgasını vuracak olan Kadın dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenlerin online başvurularını bekliyoruz.

Ayakkabı
Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

Ağız
Ağız Bakım Suyu Reklam Filmi

Ağız bakım suyu ürünün reklam filminde rol alacak deneyimli veya deneyimsiz bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru yapabilirler.

Bebek
Bebek Giyim Markası Katalog Çekimi

Bebek giyim markası katalog çekimi için kız ve erkek bebek modeller aranıyor seçmelerimiz başlamıştır.