favicon

Bahtiyar Ölmez Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranmaktadır. Başvuru formu ile ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.

Cenaze nakil aracı şoförü olan Bahtiyar, eski bir dostunun Deve kuşu çiftliği teklifi ile hayatını değiştirir. Bahtiyar Ölmez'in hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Dizide Bahtiyar karakterine başarılı oyuncu Yetkin Dikinciler hayat verirken kendisine baş rolde Hande Subaşı eşlik ediyor. Güçlü oyuncu kadrosunda Orhan Aydın, Güven Hokna, Serkan Kuru, Ali Çatalbaş ve Umut Oğuz gibi isimlerin yanı sıra Survivor ve Ütopya gibi yarışmalarla adından söz ettiren Semih Öztürk'te yer alıyor. Yapımcılığını Nehir Yapım'ın üstlendiği yeni dizi projesi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Bu yeni dizi projesinde oyuncu, yardımcı oyuncu yada figüran olarak yer almak isteyen tüm adayların Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyunculuk Başvurusu kısmından başvurularını bekliyoruz.


Her yaş aralığında yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Oyunculuk yeteneği olan ve deneyim kazanmak isteyen tüm adaylar ilanımıza online başvuru yaparak müracaat edebilirler. Kamera önü oyunculuğu için başvurularımız başlamıştır. Dizide rol alacak oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran başvuruları için online olarak Bahtiyar Ölmez Dizisi Cast Ajans Başvurusu linki aktif hale gelmiştir. Başvuru formu onaylanan adaylar ile en kısa süre içerisinde iletişim kurulacaktır.


Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Uydu
Uydu Reklam Filmi

Uydu reklam filmi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Yuvamdaki
Yuvamdaki Düşman Dizisi

Show Tv ekranlarında yayınlanan Yuvamdaki Düşman dizisinde oynayacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.

Gömlek
Gömlek Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının gömlek katalog çekimi için bay model adayları aranıyor. İlgilenenlerin online olarak fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Jet
Jet Sosyete Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan muhteşem yeni dizi projesi Jet Sosyete için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Araç
Araç Lastiği Reklam Filmi

Araç lastiği reklam filmi için bay, bayan ve çocuk oyuncu arayışımız başlamıştır. Başvurularınızı online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

Meryem
Meryem Dizisi

Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan Meryem dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Savaşçı
Savaşçı Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Savaşçı dizisi için yeni yüzler arıyoruz. Oyunculuk yeteneğine inanan adayların başvurularını bekliyoruz.