favicon

Bahtiyar Ölmez Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranmaktadır. Başvuru formu ile ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.

Cenaze nakil aracı şoförü olan Bahtiyar, eski bir dostunun Deve kuşu çiftliği teklifi ile hayatını değiştirir. Bahtiyar Ölmez'in hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Dizide Bahtiyar karakterine başarılı oyuncu Yetkin Dikinciler hayat verirken kendisine baş rolde Hande Subaşı eşlik ediyor. Güçlü oyuncu kadrosunda Orhan Aydın, Güven Hokna, Serkan Kuru, Ali Çatalbaş ve Umut Oğuz gibi isimlerin yanı sıra Survivor ve Ütopya gibi yarışmalarla adından söz ettiren Semih Öztürk'te yer alıyor. Yapımcılığını Nehir Yapım'ın üstlendiği yeni dizi projesi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Bu yeni dizi projesinde oyuncu, yardımcı oyuncu yada figüran olarak yer almak isteyen tüm adayların Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyunculuk Başvurusu kısmından başvurularını bekliyoruz.


Her yaş aralığında yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Oyunculuk yeteneği olan ve deneyim kazanmak isteyen tüm adaylar ilanımıza online başvuru yaparak müracaat edebilirler. Kamera önü oyunculuğu için başvurularımız başlamıştır. Dizide rol alacak oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran başvuruları için online olarak Bahtiyar Ölmez Dizisi Cast Ajans Başvurusu linki aktif hale gelmiştir. Başvuru formu onaylanan adaylar ile en kısa süre içerisinde iletişim kurulacaktır.


Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Konut
Konut Projesi Reklam Filmi

Konut projesi reklam filmi için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Çukur
Çukur Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular online gerçekleştirilecektir.

Alışveriş
Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Alışveriş sitesi reklam filminde oynayacak 18 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.

Meyveli
Meyveli Yoğurt Reklam Filmi

Meyveli yoğurt reklamında rol alacak 20 ile 28 yaş arası bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemiz üzerinden online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Klima
Klima Reklam Filmi

Klima reklam filmi için bay ve bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. 30 ile 35 yaş arası yetenekli tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

İstanbullu
İstanbullu Gelin Dizisi

Star Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak, deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Salça
Salça Reklam Filmi

Salça reklam filminde oynayacak anne ve kız yeni yüzler aranıyor. 20 ile 25 yaş arası genç bayan ve 45 ile 55 yaş arası bayanlar ilanımıza başvuru yapabilirler.