Bahtiyar Ölmez Dizisi | Cast Ajans İstanbul
favicon

Bahtiyar Ölmez Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranmaktadır. Başvuru formu ile ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.

Cenaze nakil aracı şoförü olan Bahtiyar, eski bir dostunun Deve kuşu çiftliği teklifi ile hayatını değiştirir. Bahtiyar Ölmez'in hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Dizide Bahtiyar karakterine başarılı oyuncu Yetkin Dikinciler hayat verirken kendisine baş rolde Hande Subaşı eşlik ediyor. Güçlü oyuncu kadrosunda Orhan Aydın, Güven Hokna, Serkan Kuru, Ali Çatalbaş ve Umut Oğuz gibi isimlerin yanı sıra Survivor ve Ütopya gibi yarışmalarla adından söz ettiren Semih Öztürk'te yer alıyor. Yapımcılığını Nehir Yapım'ın üstlendiği yeni dizi projesi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Bu yeni dizi projesinde oyuncu, yardımcı oyuncu yada figüran olarak yer almak isteyen tüm adayların Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyunculuk Başvurusu kısmından başvurularını bekliyoruz.


Her yaş aralığında yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Oyunculuk yeteneği olan ve deneyim kazanmak isteyen tüm adaylar ilanımıza online başvuru yaparak müracaat edebilirler. Kamera önü oyunculuğu için başvurularımız başlamıştır. Dizide rol alacak oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran başvuruları için online olarak Bahtiyar Ölmez Dizisi Cast Ajans Başvurusu linki aktif hale gelmiştir. Başvuru formu onaylanan adaylar ile en kısa süre içerisinde iletişim kurulacaktır.


Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Çanta
Çanta Reklam Filmi

Ünlü bir deri markasının yeni kreasyonu olan çantaların reklam filminde oynayacak yeni yüzler aranıyor.

Traş
Traş Bıçağı Reklam Filmi

Ünlü bir markanın traş bıçağı reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. İlgilenen erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

Hava
Hava Yolu Reklam Filmi

Hava yolu firmasının yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncu ve 40 ile 45 yaş arası erkek oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Saat
Saat Reklam Filmi

Ünlü bir saat markasının reklam filminde yer alacak bay ve bayan adaylar aranıyor. Sizde hemen başvuru yaparak bu fırsatı kaçırmayın.

Koca
Koca Koca Yalanlar Dizisi

Koca Koca Yalanlar dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Maden
Maden Suyu Reklam Filmi

Maden suyu reklamında oynayacak 22 ile 28 yaş arası yetenekli kadın oyuncu aranıyor. Sitemiz üzerinden fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Egenin
Egenin Hamsisi Dizisi

Egenin Hamsisi dizisi Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını bekliyoruz.