favicon

Ayran Reklam Filmi

Ayran reklamında rol alacak 18 ile 25 yaş arası enerjisi yüksek genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuruları online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.

Ayran reklam filmi için genç yetenekler aranıyor. Reklam filminde rol alacak enerjisi yüksek, eğlenceli ve yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Online olarak başvuru formunu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. 18 ile 25 yaş arasındaki tüm yetenekli gençlerin başvurularını bekliyoruz. Ayran reklamı için cast hazırlıklarımız devam ederken neden siz de şansınızı denemiyorsunuz? Yapmanız gereken Ayran Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu linkinde bulunan formumuzu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz.


İlanımıza gelen online oyunculuk başvuruları üzerinden ön elemeler yapılacaktır. Seçilen adaylar ile görüşmeler sağlanarak olumlu bulunan adayların sunumları gerçekleştirilecektir. Ayran reklam filmi için oyuncu seçmelerine katılarak şansınızı denemek istiyorsanız Ayran Reklam Filmi Cast Ajans Başvurusu kısmından bize ulaşabilirsiniz. Başvurunuz incelemeye alınarak en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.


Ayran Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Kahve
Kahve Makinesi Reklam Filmi

Kahve makinesi reklamında rol alacak yetenekli bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.

Günlük
Günlük Ped Reklam Filmi

Günlük ped reklamında oynayacak 22 ile 26 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. Oyunculuk yeteneği bulunan adayların başvurularını bekliyoruz.

Döner
Döner Reklam Filmi

Çekimlerine yeni başlayacağımız döner reklamı için yeni yüzler oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Buzdolabı
Buzdolabı Reklam Filmi

Beyaz eşya markası olan müşterimiz için yeni reklam filmi çekilecektir. Buzdolabı reklam filminde rol alacak bayan oyuncu arayışımız bulunuyor.

Alışveriş
Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Bir alışveriş sitesinin reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. Yetenekli oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Sen
Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Meleklerin
Meleklerin Aşkı Dizisi

Meleklerin Aşkı dizi projesinde oynayacak yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvuru formları online olarak sitemizden alınacaktır.