favicon

Ayran Reklam Filmi

Ayran reklamında rol alacak 18 ile 25 yaş arası enerjisi yüksek genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuruları online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.

Ayran reklam filmi için genç yetenekler aranıyor. Reklam filminde rol alacak enerjisi yüksek, eğlenceli ve yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Online olarak başvuru formunu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. 18 ile 25 yaş arasındaki tüm yetenekli gençlerin başvurularını bekliyoruz. Ayran reklamı için cast hazırlıklarımız devam ederken neden siz de şansınızı denemiyorsunuz? Yapmanız gereken Ayran Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu linkinde bulunan formumuzu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz.


İlanımıza gelen online oyunculuk başvuruları üzerinden ön elemeler yapılacaktır. Seçilen adaylar ile görüşmeler sağlanarak olumlu bulunan adayların sunumları gerçekleştirilecektir. Ayran reklam filmi için oyuncu seçmelerine katılarak şansınızı denemek istiyorsanız Ayran Reklam Filmi Cast Ajans Başvurusu kısmından bize ulaşabilirsiniz. Başvurunuz incelemeye alınarak en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.


Ayran Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Nefes
Nefes Nefese Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projesi Nefes Nefese için her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.

Maden
Maden Suyu Reklam Filmi

Maden suyu reklamında oynayacak 22 ile 28 yaş arası yetenekli kadın oyuncu aranıyor. Sitemiz üzerinden fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Pırlanta
Pırlanta Katalog Çekimi

Takı markasının pırlanta tasarımlarının tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekiminde yer alacak bayan model ihtiyacımız bulunuyor.

Peçete
Peçete Firması Reklamları

Ünlü bir peçete firmasının Kağıt havlu reklam çekimleri için oyuncu ve yeni yüzler aranıyor. Başvuru yaparak ajansımıza kayıt olabilirsiniz.

Otomobil
Otomobil Reklam Filmi

Dünyaca ünlü bir otomobil markasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Reçel
Reçel Reklam Filmi

Reçel reklamında rol alacak 30 ile 35 yaş arası kadın oyuncu ile 5 ile 7 yaş arası kız çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Jet
Jet Sosyete Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan muhteşem yeni dizi projesi Jet Sosyete için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurularınızı bekliyoruz.