favicon

Ayran Reklam Filmi

Ayran reklamında rol alacak 18 ile 25 yaş arası enerjisi yüksek genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuruları online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.

Ayran reklam filmi için genç yetenekler aranıyor. Reklam filminde rol alacak enerjisi yüksek, eğlenceli ve yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Online olarak başvuru formunu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. 18 ile 25 yaş arasındaki tüm yetenekli gençlerin başvurularını bekliyoruz. Ayran reklamı için cast hazırlıklarımız devam ederken neden siz de şansınızı denemiyorsunuz? Yapmanız gereken Ayran Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu linkinde bulunan formumuzu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz.


İlanımıza gelen online oyunculuk başvuruları üzerinden ön elemeler yapılacaktır. Seçilen adaylar ile görüşmeler sağlanarak olumlu bulunan adayların sunumları gerçekleştirilecektir. Ayran reklam filmi için oyuncu seçmelerine katılarak şansınızı denemek istiyorsanız Ayran Reklam Filmi Cast Ajans Başvurusu kısmından bize ulaşabilirsiniz. Başvurunuz incelemeye alınarak en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.


Ayran Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Kanatsız
Kanatsız Kuşlar Dizisi

Kanatsız Kuşlar isimli, Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi projesi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak yeni yüzler arayışımız devam ediyor.

Küçük
Küçük Ev Aletleri Reklam Filmi

Beyaz eşya firmasının küçük ev aletleri reklam filminde oynayacak 30-35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Meyve
Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve suyu reklam filminde rol alacak bay, bayan ve çocuk oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır.

Çocuklar
Çocuklar Duymasın Dizisi

Efsane dizi Çocuklar Duymasın Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşurken yeni yüzler başvurularımız açılmıştır. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ufak
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Elif
Elif Dizisi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi için yeni yüzler aranıyor.

Takım
Takım Elbise Katalog Çekimi

Ünlü bir erkek giyim markasının katalog çekiminde mankenlik/modellik yapacak bay model adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuruları bekliyoruz.