favicon

Ayran Reklam Filmi

Ayran reklamında rol alacak 18 ile 25 yaş arası enerjisi yüksek genç yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvuruları online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.

Ayran reklam filmi için genç yetenekler aranıyor. Reklam filminde rol alacak enerjisi yüksek, eğlenceli ve yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Online olarak başvuru formunu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. 18 ile 25 yaş arasındaki tüm yetenekli gençlerin başvurularını bekliyoruz. Ayran reklamı için cast hazırlıklarımız devam ederken neden siz de şansınızı denemiyorsunuz? Yapmanız gereken Ayran Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu linkinde bulunan formumuzu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz.


İlanımıza gelen online oyunculuk başvuruları üzerinden ön elemeler yapılacaktır. Seçilen adaylar ile görüşmeler sağlanarak olumlu bulunan adayların sunumları gerçekleştirilecektir. Ayran reklam filmi için oyuncu seçmelerine katılarak şansınızı denemek istiyorsanız Ayran Reklam Filmi Cast Ajans Başvurusu kısmından bize ulaşabilirsiniz. Başvurunuz incelemeye alınarak en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.


Ayran Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Gömlek
Gömlek Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının gömlek katalog çekimi için bay model adayları aranıyor. İlgilenenlerin online olarak fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Otomobil
Otomobil Reklam Filmi

Dünyaca ünlü bir otomobil markasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Su
Su Reklam Filmi

Bir su reklamında rol alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncular ilanımıza başvuru yapabilirler.

İçecek
İçecek Reklam Filmi

İçecek markası olan firmanın, televizyon ekranları için hazırlayacağı reklam filminde rol alacak 18 ve 26 yaş arası genç yetenekler aranıyor.

Çorap
Çorap Markası Reklam Filmi

Ünlü bir çorap markasının yeni reklam filmi için oyuncu adayları aranıyor.

Pırlanta
Pırlanta Katalog Çekimi

Takı markasının pırlanta tasarımlarının tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekiminde yer alacak bayan model ihtiyacımız bulunuyor.

Halı
Halı Reklam Filmi

Halı markasının yeni reklam filmi için yetenekli yeni yüzler aranıyor. Reklam için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır.