favicon

Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

Ünlü bir ayakkabı markasının topuklu ayakkabı koleksiyonu için katalog çekimi gerçekleştirilecektir. 36, 37 ve 38 ayak numarasında sahip modellerin başvurularını bekliyoruz. Birbirinden şık ve abiye modellerin çekimleri için yapılacak olan katalog projesinde yer alacak bakımlı ve güzel ayaklara sahip modeller arıyoruz. Siz de katalog çekiminde yer almak ve şansınızı denemek istiyorsanız Ayakkabı Katalog Çekimi Cast Ajans Başvurusu kısmında bulunan formumuzu doldurabilirsiniz.


Çekimler 1 gün sürecek olup, İstanbul'da gerçekleştirilecektir. Acil olarak model arayışımız kısa bir süre daha devam edecektir. İlanımız ile ilgilenen tüm model adaylarının başvurularını bekliyoruz. Fotoğraflı başvurular dikkate alınacağı için mutlaka başvuru formuna fotoğraf eklemeniz gerekmektedir. Başvurunuz incelenerek olumlu bulunması halinde tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.


Ayakkabı Katalog Çekimi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Masum
Masum Değiliz Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Masum Değil dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Pizza
Pizza Reklam Filmi

Yakın zamanda çekimlerine başlayacağımız Pizza reklam filmi için genç yetenekli yüzler arayışımız başlamıştır. Oyuncu seçmelerine katılın.

Yüz
Yüz Kremi Reklam Filmi

Yüz kremi reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Yeni
Yeni Gelin Dizisi

Show Tv ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisi için cast çalışmalarımızda değerlendirilmek üzere oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.

Araç
Araç Lastiği Reklam Filmi

Araç lastiği reklam filmi için bay, bayan ve çocuk oyuncu arayışımız başlamıştır. Başvurularınızı online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

Gül
Gül Suyu Reklam Filmi

Gül suyu reklam filmi için yetenekli yeni yüz kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. 25 ile 35 yaş arasında tüm kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Zeytinyağı
Zeytinyağı Reklam Filmi

Zeytinyağı reklam filminde rol alacak yeni yüz oyuncu adayları aranıyor. İlgilenen adayların fotoğraflı online başvuruları değerlendirilecektir.