favicon

Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

Ünlü bir ayakkabı markasının topuklu ayakkabı koleksiyonu için katalog çekimi gerçekleştirilecektir. 36, 37 ve 38 ayak numarasında sahip modellerin başvurularını bekliyoruz. Birbirinden şık ve abiye modellerin çekimleri için yapılacak olan katalog projesinde yer alacak bakımlı ve güzel ayaklara sahip modeller arıyoruz. Siz de katalog çekiminde yer almak ve şansınızı denemek istiyorsanız Ayakkabı Katalog Çekimi Cast Ajans Başvurusu kısmında bulunan formumuzu doldurabilirsiniz.


Çekimler 1 gün sürecek olup, İstanbul'da gerçekleştirilecektir. Acil olarak model arayışımız kısa bir süre daha devam edecektir. İlanımız ile ilgilenen tüm model adaylarının başvurularını bekliyoruz. Fotoğraflı başvurular dikkate alınacağı için mutlaka başvuru formuna fotoğraf eklemeniz gerekmektedir. Başvurunuz incelenerek olumlu bulunması halinde tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.


Ayakkabı Katalog Çekimi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Kalbimin
Kalbimin Sultanı Dizisi

Kalbimin Sultanı dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip, yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyuncu başvurularını bekliyoruz.

Ayakkabı
Ayakkabı Reklam Filmi

Ayakkabı reklamında oynayacak 22 ile 28 yaş arası sarışın kadın oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurular proje için değerlendirmeye alınacaktır.

Kahve
Kahve Makinesi Reklam Filmi

Kahve makinesi reklamında rol alacak yetenekli bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.

Takım
Takım Elbise Katalog Çekimi

Ünlü bir erkek giyim markasının katalog çekiminde mankenlik/modellik yapacak bay model adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuruları bekliyoruz.

Eşkiya
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine her yaştan oyuncu adayları ve yeni yüzler aranıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Savaşçı
Savaşçı Dizisi

Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Savaşçı dizisi için yeni yüzler arıyoruz. Oyunculuk yeteneğine inanan adayların başvurularını bekliyoruz.

Sakız
Sakız Reklam Filmi

Sakız reklam filmi için 19 ile 24 yaş arası bayan yetenekli oyuncu arayışımız devam ediyor. İlgilenen adaylar online başvuru formu ile müracaat edebilirler.