favicon

Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

Ünlü bir ayakkabı markasının topuklu ayakkabı koleksiyonu için katalog çekimi gerçekleştirilecektir. 36, 37 ve 38 ayak numarasında sahip modellerin başvurularını bekliyoruz. Birbirinden şık ve abiye modellerin çekimleri için yapılacak olan katalog projesinde yer alacak bakımlı ve güzel ayaklara sahip modeller arıyoruz. Siz de katalog çekiminde yer almak ve şansınızı denemek istiyorsanız Ayakkabı Katalog Çekimi Cast Ajans Başvurusu kısmında bulunan formumuzu doldurabilirsiniz.


Çekimler 1 gün sürecek olup, İstanbul'da gerçekleştirilecektir. Acil olarak model arayışımız kısa bir süre daha devam edecektir. İlanımız ile ilgilenen tüm model adaylarının başvurularını bekliyoruz. Fotoğraflı başvurular dikkate alınacağı için mutlaka başvuru formuna fotoğraf eklemeniz gerekmektedir. Başvurunuz incelenerek olumlu bulunması halinde tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.


Ayakkabı Katalog Çekimi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Çocuk
Çocuk Giyim Markası Reklam Filmi

Çocuk giyim markasının katalog çekimlerinde boy gösterecek ve reklam filminde oynayacak yetenekli çocuk oyuncular aranıyor.

Bizim
Bizim Hikaye Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurunuzu sitemiz gerçekleştirebilirsiniz.

Bebek
Bebek Şampuanı Reklam Filmi

Ünlü bebek şampuanı markasının yeni çekilecek reklam filmi için bebek oyuncular aranıyor.

Kek
Kek Reklam Filmi

Kek reklamı için 18 ile 24 yaş arasında bulunan, eğlenceli genç yetenekler aranıyor. Başvurular için sitemizdeki online başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Babamın
Babamın Günahları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayaınlanan Babamın Günahları dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Payitaht
Payitaht Abdülhamid Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan başarılı dizi Payitaht Abdülhamid için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Çukurdere
Çukurdere Dizisi

Atv ekranlarında seyircisi ile buluşacak olan yeni dizi projesi Çukurdere için her yaş aralığında yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.