favicon

Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı markasının gece koleksiyonu için gerçekleştirilecek katalog çekiminde yer alacak kadın modeller aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

Ünlü bir ayakkabı markasının topuklu ayakkabı koleksiyonu için katalog çekimi gerçekleştirilecektir. 36, 37 ve 38 ayak numarasında sahip modellerin başvurularını bekliyoruz. Birbirinden şık ve abiye modellerin çekimleri için yapılacak olan katalog projesinde yer alacak bakımlı ve güzel ayaklara sahip modeller arıyoruz. Siz de katalog çekiminde yer almak ve şansınızı denemek istiyorsanız Ayakkabı Katalog Çekimi Cast Ajans Başvurusu kısmında bulunan formumuzu doldurabilirsiniz.


Çekimler 1 gün sürecek olup, İstanbul'da gerçekleştirilecektir. Acil olarak model arayışımız kısa bir süre daha devam edecektir. İlanımız ile ilgilenen tüm model adaylarının başvurularını bekliyoruz. Fotoğraflı başvurular dikkate alınacağı için mutlaka başvuru formuna fotoğraf eklemeniz gerekmektedir. Başvurunuz incelenerek olumlu bulunması halinde tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.


Ayakkabı Katalog Çekimi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Kalk
Kalk Gidelim Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kalk Gidelim dizisi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Şampuan
Şampuan Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan markasının yeni reklam projesi için 30 yaşlarında bayan oyuncu aranıyor. Saçlarına ve yeteneğine inanan tüm adayların başvurusunu bekliyoruz.

İçecek
İçecek Reklam Filmi

İçecek markası olan firmanın, televizyon ekranları için hazırlayacağı reklam filminde rol alacak 18 ve 26 yaş arası genç yetenekler aranıyor.

Loreal
Loreal Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan reklam filmi için yeni yüzler aramaktayız. Ajansımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Gelinlik
Gelinlik Katalog Çekimi

Bir gelinlik markasının 2018 modellerinin tanıtımının yapılacağı katalog çekimi için 1.75 boya sahip ve disiplinli çalışan model adaylarına ihtiyacımız var.

Adını
Adını Sen Koy Dizisi

Yeni sezonda, Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Adını Sen Koy Dizisi için yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır.

Alışveriş
Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Bir alışveriş sitesinin reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. Yetenekli oyuncuların başvurularını bekliyoruz.