Arama Motoru Reklam Filmi | Cast Ajans İstanbul
favicon

Arama Motoru Reklam Filmi

Arama motoru reklamında oynayacak 18 ile 25 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Yeni reklam filmi projemiz için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Arama motoru reklam filmi için 18 ile 25 yaş arasında eğlenceli ve oyunculuk yeteneğinde sahip, genç yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filmi projesi için siz de oyunculuk başvurusu kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz. İlanımız için başvuru formu Arama motoru reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır.


Başvuru formunda belirtilen bilgileri eksiksiz doldurarak fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Arama motoru reklamının oyuncu seçmeleri ilanımıza gelen başvurular arasından yapılacaktır. Şansınızı denemek ve oyunculuk yeteneklerinizi doğru bir adreste değerlendirmek istiyorsanız Arama motoru reklam filmi cast ajans başvurusu linkinden bize ulaşabilirsiniz.


Arama Motoru Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Ruj
Ruj Reklam Filmi

Ruj reklamında oynayacak bakımlı ve oyunculuk yeteneğine sahip 20 ile 28 yaş arası kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.

Parfüm
Parfüm Reklam Filmi

Parfüm reklam filmi için bayan oyuncu ve yeni yüz adaylar aranıyor. ajansımıza kayıt olarak bu seçmelere katılabilirsiniz.

Çay
Çay Reklam Filmi

Ünlü bir markanın yeni çekilecek olan çay reklam filmi için bay ve bayan oyuncu adayları aranıyor.

Ped
Ped Reklam Filmi

Ped reklam filmi için 22-25 yaş ve 30-35 yaş esmer kadın oyuncu arayışımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurular online olarak sitemiz üzerinden kabul edilecektir.

Çorap
Çorap Markası Reklam Filmi

Ünlü bir çorap markasının yeni reklam filmi için oyuncu adayları aranıyor.

Saç
Saç Boyası Reklam Filmi

Saç boyası markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filmi için 25-35 yaş aralığında, uzun saçlı ve bakımlı bayan adaylar ihtiyacımız bulunuyor.

Yarışma
Yarışma Programı

Yarışma ve eğlence programı için her yaştan yetenekli adaylar aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak projemiz için ilanımıza müracaat edebilirsiniz.