Reklam ajansları uzun yıllardır sektörde var olan kuruluşlardır. Firmaların yada markaların gelişmesinde ve tanıtımına büyük rol oynayan reklam ajansları profesyonel çalışmalar ile başarılı işlere imza atarlar. Reklam ajansları ürünün veya hizmetin hedef kitleye ulaşması için görsel televizyon reklam filmleri çalışmalarındaki oyuncu ihtiyacını karşılar. Reklam filmlerinde rol almak isteyene ve marka yüzü olmak isteyen kişiler reklam ajanslarına başvuruda bulunurlar. Reklam konusu olan firmasının ürünü için belirlenen konudaki karakterler cast reklam ajanslarından seçilir. Antalya reklam ajansları arasına kaliteli hizmet anlayışımız ile reklam oyunculuğu yapmak isteyen adaylara ulaşıyoruz.


REKLAM OYUNCUSU OLMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?


Reklam ajanslarına kayıt olmak ilk adım olarak görülse de bazı kişiler yeteneklerini geliştirmeden sabırsız bir davranış göstererek ilk adımın ötesine geçmeyi başaramazlar. Ajanslar reklam oyuncularının başvurularını web siteleri üzerinden alarak ajans bünyesine dahil olmalarını sağlarlar oyuncuların. Ardından kişiye uygun reklam projelerinin seçmelerinde katılmalarını sağlarlar. Burada adayın kendini gösterebilmesi, kamera karşısındaki rahatlığı ve yetenekleri seçmelerdeki şansını etkiler. Reklam seçmelerinde canlandırılacak rolün deneme çekimi gerçekleştirilerek adayın role uygunluğu ve kamera karşısındaki görüntüsü gözlemlenir. Uygun bulunan adayın bağlı bulunduğu ajans ile irtibata geçilerek adayın reklam çekimi projesine başlaması sağlanır. Antalya reklam ajansları arasında müşterilerimize ve adaylarımıza kaliteli hizmet sunmak ajans prensibimiz olmuştur. Reklam filmlerinde rol almak ve ekranlarda yerinizi almak istiyorsanız reklam ajansları kısmından formumuzu doldurarak ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz.


Reklam oyunculuğu hem ajanslar için hem de oyuncular için ciddi bir ekonomik kazanç haline gelmiştir. Antalya reklam ajansları arasında piyasada ciddi başarılara imza atarak güzel projelerde yer almayı başardık. Ajansımızın merkezinin İstanbul'da yer almasının, Antalya'da yaşayan adaylarımız için engel olmaması adına web sitemizden başvuru alarak Antalya'da bulunan stüdyolarımızda fotoğraf çekimlerinin gerçekleştirilmesini sağladık. Reklam oyunculuğu her yaştan bireyin başvuru yapabileceği bir sektördür. Bu yüzden geniş cast yelpazeleri sayesinde yeni yüzlere ulaşılması daha kolay hale gelmiştir. Yapım şirketlerinin yada yönetmenlerin oyuncu seçmeleri için reklam ajanslarını tercih etmeleri onlara çeşitlilik ve profesyonel çalışma hizmeti sunmuştur.