Oyunculuk ajansı, dizi, film, sinema ve reklam çekimi projelerindeki oyuncu ihtiyacını karşılayan kuruluşlardır. Oyunculuk mesleğini yapmak isteyen kişiler öncelik ile alanında tecrübeli ajanslara başvuruda bulunarak kayıt işlemlerini gerçekleştirirler. Kişilerin yaş aralığı fark etmeden her yaştan ve özellikten aday başvuruda bulunabilir. Ekranlarda kariyer yapmak isteyen ve yeteneklerini değerlendirmek isteyen adaylar ajanslar aracılığı ile sektöre giriş yaparlar. Ankara oyunculuk ajansları bu hizmeti sizlere sunmaya hazırlanıyor. Merkezi İstanbul'da yer alan ajansımızın artık Ankara'da yaşayan adaylarımıza da ulaşması geniş kadromuza sizlerinde dahil olmasına yardımcı oluyor. Merkez ofisimize gelme zorunluluğunuz olmadan bulunduğunuz şehirden internet üzerinden bizlere başvuruda bulunabiliyorsunuz.


ANKARA'DA YAŞAYAN OYUNCULARIN İŞ İMKANLARI VAR MIDIR?


Dizi ve sinema sektöründeki projelerin hikayeleri tüm şehirlerde geçebiliyor. Hatta çoğu dizinin çekimleri tek bir şehirde yapılmıyor. Geniş prodüksiyon hizmetleri ve ekipleri ile hikayeye uygun kurgu uygulanarak çeşitli yerlerde çekimlere devam edilebiliyor. Ajans olarak cast kadromuzu İstanbul ile sınırlı tutmuyoruz. Devam eden dizi projelerimiz bir çok farklı yerde çekim yapabiliyorlar. Bu nedenler Türkiye'nin her yerinden oyuncu kadromuzu oluşturmak ajansımızın profesyonelliğini ve oyuncu temini konusunda geniş bir kadroya sahip olmamızı sağlıyor. Ankara oyunculuk ajansları arasında yer alarak projelerimiz için oyuncu adaylarımızın başvurularını web sitemiz üzerinden alıyoruz. Başkent Ankara'da yaşayan yetenekli yeni yüzlere kapılarımızı açarak ajansımızın oyuncuları arasında yer almalarına olanak tanıyoruz. Oyunculuk ile ilgilenen adayların Ankara ajans başvuru linkinden formumuzu doldurmaları yeterli oluyor. Başvurular incelenerek olumlu bulunan adaylar ile iletişime geçerek ajansımızın geniş cast kadrosunda yer almalarını sağlıyoruz. Yapım firmalarının talepleri doğrultusunda başvuran adayların yeteneklerine uygun projelere sunumlarını yapıyoruz.


Sadece dizi ve film projelerinin dışında reklam çekimlerinin de yoğunlukta olduğu sektörde oyunculuk yeteneklerinizi sergileyebilmeniz için ekibimizin yaptığı çalışmalar ile yönlendirmeleriniz sağlanıyor. Ajans olarak her geçen gün cast kadromuzda yeni yüzlere yer vererek artan projelere oyuncu kazandırmaya devam ediyoruz. Hangi şehirde yaşarsanız yaşayın oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmeniz imkansız değildir. Profesyonel hizmet anlayışımız ile ilerleyerek geniş cast ağımızı büyütüyoruz. Yetenekli adaylara başvuru kolaylığını internet sitemiz üzerinden sağlıyoruz. Sizlerde kariyerinizin oyunculuk alanında olmasını istiyorsanız ve hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız ajansımıza kayıt olarak bir adım atabilirsiniz. Ankara oyunculuk ajansları arasında hayallerinize yaklaşmanıza imkan tanıyoruz.