Gerek moda tasarımcılarının kıyafetlerini, gerekse firmaların ürün ve hizmetlerinin görsel tanıtımını ve sunumunu yapan kimselere manken adı verilir. Mankenlik mesleği için belirli kriterlere sahip olması gereken adaylar, deneyim kazanmak ve sektörde yer alabilmek için mankenlik ajanslarına başvuruda bulunuyorlar. Manken adayları için ajans seçmek çok dikkat gerektiren bir konudur. Sektörde güvenilir işlerde çalışan ve adaylarını doğru yönlendiren ajanslara kayıt olmaları mesleki kariyerleri açısından çok önemlidir. Kişiler Ankara mankenlik ajansları arasından tercih yapma seçeneğine sahiptirler.


MANKENLİK İÇİN İZLENİLECEK YOL NEDİR?


Organizasyonlarda, tanıtım gecelerinde, defilelerde, podyumlarda veya katalog çekimlerinde yer alabilmek için ideal manken ölçülerini taşıyorsanız Ankara ajans başvuru sayfasından ajansımızın mankenlik kadrosu için başvuruda bulunabilirsiniz. Ajans olarak web sitemiz üzerinden başkent Ankara'da yaşayan manken adaylarımızın başvurularını kabul ediyoruz. Online olarak yaptığınız başvuruların fotoğraflı olması gerekiyor ve boy kilo orantınızın formda belirttiğiniz doğrultuda olması gerekiyor. Başvurular değerlendirilerek adaylarımızla iletişime geçiyoruz. Ajansımıza kayıt olan manken adaylarımızın çeşitli projelerimizde görevlendirilmek üzere sunumları gerçekleştiriliyor. Bay ve bayan manken adayları veya büyük beden manken adayları kategorilerine göre uygun iş alanlarına yönlendiriliyor. İstanbul'da bulunan merkez ofisimizde bulunan ekibimiz manken adaylarının iş planlarını oluşturuyorlar. Koordineli bir iş planı ile modacıların tasarımlarına adaylarımızın yön vermesini sağlıyoruz. Ankara mankenlik ajansları, yerli ve mankenlerin, markaların yüzü olabilmeleri için kariyerlerini yönetiyorlar.


Ajansımız bir çok firma ile markaya, model, manken ve fotomodel temini sağlayarak sektörde akışı sağlıyor. Ürün ve katalog çekimleri ilede hizmet veren ajansımız mankenlerin piyasada yer edinmelerine öncülük ediyor. Ankara mankenlik ajansları arasında iyi bir manken ajansımızı olmamızı etkileyen unsurlar arasında müşteri memnuniyetimiz ön planda geliyor. Müşterilerimizin projelerinde en iyi hizmeti sunmaya çalışarak uzun soluklu çalışmalar elde ediyoruz. Bir diğer unsur ise mankenlerimizin hakları ve çalışma koşulları. Manken adaylarımızın yer aldığı projelerde haklarını koruyarak ve kariyerleri için çalışmalar yaparak onların başarıya ulaşmalarına yardım ediyoruz. Onların başarısı ile orantılı olarak ajansımızın da başarısı artıyor ve müşterilerimiz profesyonel mankenlerle çalışma fırsatı buluyorlar.