Cast ajansları, dizi, film ve reklam filmlerinde rol alacak oyuncuların bulunduğu kuruluşlardır. Ajanslar bünyelerinde bulunan cast kadroları sayesinde projelerdeki aranılan role en uygun kişileri bulmaya çalışıyorlar. Bu nedenle ajansların sektördeki rolü büyüktür. Ankara cast ajans firması olarak oyuncu olmak isteyen adaylara online başvuru ile ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Merkezi İstanbul'da bulunan ajansımızın Türkiye'nin bir çok şehrinde internet sitemizden başvurularını kabul ediyoruz. Kayıt aşaması için ise Ankara'da bulunan anlaşmalı fotoğraf stüdyolarımızda profesyonel çekimleriniz yapılıyor. Bu çekimler sonucunda başvuru formunuzda bulunan bilgileriniz ile birlikte profilleriniz oluşturuluyor.


ONLİNE BAŞVURU İÇİN NE YAPMALIYIM?


Oyunculuk mesleği ile ilgilenen adaylar için Ankara ajans başvuru linkinden giriş yaparak ilk adımı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formunda sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmaya dikkat etmeniz gerekiyor. Yüzünüzün net olarak gözüktüğü fotoğrafınızı ekleyerek, bununla birlikte kişisel ve fiziksel bilgilerinizi girmenizi istiyoruz. Yaş, boy, kilo ve varsa deneyimleriniz gibi bilgilerinizin olduğu alanlar mevcut formumuz da. Sizlere ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi doldurabileceğiniz alanlarda da dikkat etmeniz gerekiyor. Hatalı girilen telefon bilgileri başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden oluyor. Daha sonra başvurunuzu tamamla butonuna tıklayarak ajansımızın gerekli incelemeler sonucunda sizlere ulaşmasını bekliyorsunuz. Cast direktörlerimiz tarafından aranıp asıl kayıt işlemi için gerekli bilgilendirme yapılıyor tarafınıza. Ankara cast ajans firması olarak başkentte yaşayan adaylarımızda bu sayede bizlere rahatlık ile ulaşabiliyor. Oyunculuk yapmak isteyen tüm adaylar ajansımıza başvuruda bulunabiliyorlar.


Günümüzde dizi çekimleri İstanbul çekimleri ile sınırlı kalmıyor. Yazlık bölgeler veya yöresel alanlarda da çekimler yapılabiliyor. Hatta genellikle projelerin konusu açısından farklı şehirler tercih sebebi olabiliyor. Ajans olarak geniş cast yelpazemiz sayesinde bir çok yapım firmasına rahatlıkla yanıt verebiliyoruz. Ayrıca oyuncu olmak için deneyim şartı aranmıyor. Oyunculuğa giriş yapmak için ufak rollerle, farklı projelerde figüran olarak başlayıp kendinizi geliştirme fırsatı bulabiliyorsunuz. Oyuncu adaylarının cast ajanslarına ulaşım sıkıntısı bir çok yeteneğin mesleğe başlamasına engel olabiliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte Ankara cast ajans şubemizde devreye giriyor ve online olarak hizmet sağlayabiliyor. Proje seçmelerinde olumlu sonuçlanmanız durumunda ajansımız sizinle izleyeceği yol hakkında fikir birliği yapıyor. Mesleki kariyerinizin oyunculuk dalında olmasını istiyorsanız ajansımızın kadrosuna dahil olabilirsiniz.