Gün geçtikçe cast ajanslarının artış göstermesi rekabetide beraberinde getirmiştir. Ancak işini iyi yapan ve başarılı projelerde yer alan ajanslar kendilerini ispatlayarak güvenilir ajanslar arasında yer almayı başarmışlardır. Anadolu yakasındaki ajanslar arasında iyi bir yer edinerek hem yapım firmalarına hemde oyuncu adaylarına sağladığımız kaliteli hizmet ile sektörde önemli bir yere sahibiz. Oyunculuk mesleğine sağlam bir adım atmak istiyorsanız ajansınızı iyi seçmeli ve doğru adımlar ile ilerlemelisiniz. Diziler rol almak veya reklam filmlerinde oynamak için sizi en iyi şekilde yansıtacak cast ajanslarına kayıt olmanızda yarar vardır. Profesyonel çalışan ajanslar, sahip oldukları referanslar ile kendilerini belli ederler.


AJANSLARA KAYIT OLMAK NEDEN ÖNEMLİDİR?


Cast ajanslarına kayıt olmak düzgün ve başarılı projelere ulaşmanız açısından önemlidir. Oyunculuk yeteneğinizin iyi değerlendirilmesi açısından alanında uzman kişilerin gözetiminde yönlendirileceğiniz projelerin başarı oranı daha yüksektir. Anadolu yakasindaki ajanslar arasında profesyonel bir ekip kadrosuna sahibiz. Ekibimizin arasındaki fotoğrafçılarımız, oyuncu adaylarımızın imajlarını ve fiziksel özelliklerini en yalın ve doğru şekilde yansıtmak için profesyonel çekimler gerçekleştirmektedir. Cast direktörlerimiz ise yapım firmalarının projelerinde istedikleri cast kadrosunu oluştururken aday ile canlandırılacak karakter arasında ciddi çalışmalar yaparak en uygun adayların yönlendirilmesini sağlarlar. Seçmelerdeki şansınızı etkileyen sunumlarınız titizlik ile yürütülür. Mesleğe geçiş yapmak için anadolu yakası ajanslar linkinden başvuruda bulunabilirsiniz. Bu şekilde başvuru işleminizi gerçekleştirerek oyuncu olma yolunda birlikte yürüyebiliriz. Geniş cast kadromuz her proje için ciddi bir çeşitlilik sağlamak ile birlikte en uygun adayların sunulması doğru bir çalışma ortamına zemin hazırlar. Ajansımızın bünyesinde birbirinden farklı projelerde yer alma imkanı bularak deneyim kazanabilirsiniz.


Anadolu yakasındaki ajanslar yapım firmaları ile oyuncular arasında köprü görevini üstlenir. Dizilerin cast kadroları oluşturulurken sadece deneyimli ve tanınmış kişiler tercih edilmez. Yeni yüzler ve yeni yeteneklere de şans verilir ve adaylara kendilerini gösterme fırsatı tanınır. Var olan yeteneklerinizi edindiğiniz deneyimler sayesinde ilerletebilirsiniz. Canlandırdığınız her karakter sizlere oyunculukta yeni bir deneyim kazandırarak daha büyük roller için tecrübe kazanmanızı sağlayacaktır. Uzun ve sabır gerektiren bir yol olduğunu söylemekte fayda var. Gerçek anlamda başarılı bir oyuncu olmak ve kariyerinizi bu yönde geliştirmek için büyük küçük rol ayrımı yapmamanız gerekecektir. Deneyim kazanmadan ana cast arasında başarılı olmanız pek mümkün olamaz. Dizi setlerini, çalışma şartlarını, senaryo okuma tekniklerini ve kamera önündeki rahatlığınız zaman ile oturacaktır. Ve her rolün oyuncuya çeşitlilik katarak yeni roller için referans olabileceğini bilmeniz gerekiyor.