favicon

Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Alışveriş sitesi reklam filminde oynayacak 18 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.

Ünlü bir internet alışveriş sitesi için yeni reklam filmi hazırlıkları başlamış bulunuyor. Online alışveriş imkanı sunan sitenin yeni reklam filminde rol alacak kadın oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Bakımlı ve oyunculuk yeteneğine sahip 18 ile 35 yaşları arasında bulunan kadın oyuncular ilanımıza online olarak müracaat edebilirler. Online başvuru formumuz Alışveriş sitesi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır.


Giyim, ev tekstili, bakım ürünleri ve aksesuar gibi pek çok alan da satışı bulunan internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi hem televizyon ekranlarında hem de internet ortamında yayınlanacaktır. Çekim tarihleri ve firma bilgisi seçilen adaylar ile paylaşılacaktır. Deneyimli yada deneyimsiz tüm kadın oyuncuların başvurularını proje için değerlendirmeye alınacaktır. Ön elemelere katılmak için fotoğrafınız ile birlikte Alışveriş sitesi reklam filmi cast ajans başvurusu kısmındaki formu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.


Alışveriş Sitesi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Kalbimdeki
Kalbimdeki Deniz Dizisi

Fox Tv ekranlarının yeni projesi olan Kalbimdeki Deniz dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Araç
Araç Lastiği Reklam Filmi

Araç lastiği reklam filmi için bay, bayan ve çocuk oyuncu arayışımız başlamıştır. Başvurularınızı online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

Diş
Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam filminde rol alacak gülüşüne güvenen 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Çamaşır
Çamaşır Deterjanı Reklam Filmi

Ünlü bir markanın çamaşır deterjanı reklam filminde rol alacak oyuncu seçmelerimiz başlamıştır.

Bebek
Bebek Bezi Reklam Filmi

Ünlü bir bebek bezi reklamı için bebekler ve çocuklar aranıyor.Başvuru yaparak çocuğunuzun reklam yüzü olma şansını yakalayabilirsiniz.

İsimsizler
İsimsizler Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni projesi İsimsizler dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler başvurularını online olarak değerlendirme sürecine girdik.

Banka
Banka Reklam Filmi

Banka reklam filmi için bay ve bayan, deneyimli, deneyimsiz olmak üzere oyuncu adayları aranıyor. Seçmelerimiz başlamıştır.