favicon

Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Alışveriş sitesi reklam filminde oynayacak 18 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.

Ünlü bir internet alışveriş sitesi için yeni reklam filmi hazırlıkları başlamış bulunuyor. Online alışveriş imkanı sunan sitenin yeni reklam filminde rol alacak kadın oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Bakımlı ve oyunculuk yeteneğine sahip 18 ile 35 yaşları arasında bulunan kadın oyuncular ilanımıza online olarak müracaat edebilirler. Online başvuru formumuz Alışveriş sitesi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır.


Giyim, ev tekstili, bakım ürünleri ve aksesuar gibi pek çok alan da satışı bulunan internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi hem televizyon ekranlarında hem de internet ortamında yayınlanacaktır. Çekim tarihleri ve firma bilgisi seçilen adaylar ile paylaşılacaktır. Deneyimli yada deneyimsiz tüm kadın oyuncuların başvurularını proje için değerlendirmeye alınacaktır. Ön elemelere katılmak için fotoğrafınız ile birlikte Alışveriş sitesi reklam filmi cast ajans başvurusu kısmındaki formu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.


Alışveriş Sitesi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Meyveli
Meyveli Yoğurt Reklam Filmi

Meyveli yoğurt reklamında rol alacak 20 ile 28 yaş arası bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemiz üzerinden online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Salça
Salça Reklam Filmi

Salça reklam filminde oynayacak anne ve kız yeni yüzler aranıyor. 20 ile 25 yaş arası genç bayan ve 45 ile 55 yaş arası bayanlar ilanımıza başvuru yapabilirler.

Araç
Araç Lastiği Reklam Filmi

Araç lastiği reklam filmi için bay, bayan ve çocuk oyuncu arayışımız başlamıştır. Başvurularınızı online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

Sigorta
Sigorta Reklam Filmi

Bir sigorta firmasının yeni çekilecek reklam filmi 40 ile 45 yaşları arasında erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Sinema
Sinema Filmi

Sinema filmi projesi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

İstanbullu
İstanbullu Gelin Dizisi

Star Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak, deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.

Gözlük
Gözlük Reklam Filmi

Ünlü gözlük markasının yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-35 yaş arası bayan yeni yüzler ilanımıza başvuruda bulunarak şansınızı deneyebilirsiniz.