favicon

Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Alışveriş sitesi reklam filminde oynayacak 18 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.

Ünlü bir internet alışveriş sitesi için yeni reklam filmi hazırlıkları başlamış bulunuyor. Online alışveriş imkanı sunan sitenin yeni reklam filminde rol alacak kadın oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Bakımlı ve oyunculuk yeteneğine sahip 18 ile 35 yaşları arasında bulunan kadın oyuncular ilanımıza online olarak müracaat edebilirler. Online başvuru formumuz Alışveriş sitesi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır.


Giyim, ev tekstili, bakım ürünleri ve aksesuar gibi pek çok alan da satışı bulunan internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi hem televizyon ekranlarında hem de internet ortamında yayınlanacaktır. Çekim tarihleri ve firma bilgisi seçilen adaylar ile paylaşılacaktır. Deneyimli yada deneyimsiz tüm kadın oyuncuların başvurularını proje için değerlendirmeye alınacaktır. Ön elemelere katılmak için fotoğrafınız ile birlikte Alışveriş sitesi reklam filmi cast ajans başvurusu kısmındaki formu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.


Alışveriş Sitesi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Aşk
Aşk Ve Mavi Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizi Aşk ve Mavi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Otel
Otel Tanıtım Filmi

Zincir işletmesi olan bir otelin tanıtım filminde yer alacak bay ve bayan manken adayları arayışımız için, ilanımıza başvurarak siz de katılabilirsiniz.

Jet
Jet Sosyete Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan muhteşem yeni dizi projesi Jet Sosyete için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Bebek
Bebek Giyim Markası Katalog Çekimi

Bebek giyim markası katalog çekimi için kız ve erkek bebek modeller aranıyor seçmelerimiz başlamıştır.

El
El Kremi Reklam Filmi

Kozmetik markasının yeni çekilecek el kremi reklam filmi için bayan oyuncu aranıyor. İlanımıza sitemizde yer alan online başvuru ile müracaat edebilirsiniz.

Traş
Traş Bıçağı Reklam Filmi

Ünlü bir markanın traş bıçağı reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. İlgilenen erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

Neredesin
Neredesin Birader Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi projesi Neredesin Birader için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.