favicon

Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Alışveriş sitesi reklam filminde oynayacak 18 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.

Ünlü bir internet alışveriş sitesi için yeni reklam filmi hazırlıkları başlamış bulunuyor. Online alışveriş imkanı sunan sitenin yeni reklam filminde rol alacak kadın oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Bakımlı ve oyunculuk yeteneğine sahip 18 ile 35 yaşları arasında bulunan kadın oyuncular ilanımıza online olarak müracaat edebilirler. Online başvuru formumuz Alışveriş sitesi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmında yer almaktadır.


Giyim, ev tekstili, bakım ürünleri ve aksesuar gibi pek çok alan da satışı bulunan internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi hem televizyon ekranlarında hem de internet ortamında yayınlanacaktır. Çekim tarihleri ve firma bilgisi seçilen adaylar ile paylaşılacaktır. Deneyimli yada deneyimsiz tüm kadın oyuncuların başvurularını proje için değerlendirmeye alınacaktır. Ön elemelere katılmak için fotoğrafınız ile birlikte Alışveriş sitesi reklam filmi cast ajans başvurusu kısmındaki formu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.


Alışveriş Sitesi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Loreal
Loreal Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan reklam filmi için yeni yüzler aramaktayız. Ajansımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Gömlek
Gömlek Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının gömlek katalog çekimi için bay model adayları aranıyor. İlgilenenlerin online olarak fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Sigorta
Sigorta Reklam Filmi

Bir sigorta firmasının yeni çekilecek reklam filmi 40 ile 45 yaşları arasında erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Bal
Bal Reklam Filmi

Bal reklamında rol alacak 10 ile 14 yaş arası yetenekli erkek çocuk oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formunu doldurarak müracaat edebilirsiniz.

Kozmetik
Kozmetik Fuarı Modelliği

Kozmetik fuarı için deneyimli 20 ile 28 yaş arası kadın model arayışımız bulunuyor. Güncel fotoğraflarınız ile birlikte online başvurularınızı bekliyoruz.

Sakız
Sakız Reklam Filmi

Sakız reklam filmi için 19 ile 24 yaş arası bayan yetenekli oyuncu arayışımız devam ediyor. İlgilenen adaylar online başvuru formu ile müracaat edebilirler.

Otel
Otel Tanıtım Filmi

Zincir işletmesi olan bir otelin tanıtım filminde yer alacak bay ve bayan manken adayları arayışımız için, ilanımıza başvurarak siz de katılabilirsiniz.