favicon

Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.

Ünlü bir alışveriş merkezinin yeni reklam filmi hazırlıkları başladı. Reklam filminde oynayacak bay, bayan ve çocuk adaylar aranıyor. Alışveriş reklam filminde yer alacak adaylar ajansımızın cast kadrosundan seçilecektir. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan yeni reklam filminde oynamak için alışveriş merkezi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru formunu eksiksiz doldurup, fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz yeterli olacaktır. Alışveriş merkezinin reklam filminde siz de yer alabilirsiniz.


Popüler alışveriş merkezlerinden biri için çekilecek olan reklam filmine yeni yüzler aranıyor. Reklam projesinin oyuncu seçmelerinde şansınızı denemek için ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. 25-35 yaş arası bayan, 30-40 yaş arası bay ve 10-14 yaş arası çocuk adayların başvurularını bekliyoruz. Online olarak alışveriş merkezi reklam filmi cast ajans başvurusu kısmında yer alan formumuzu doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurular arasından fotoğraflı olanlar değerlendirmeye alınacaktır. Fotoğrafınızı ekleyerek başvurunuzu tamamlamanız rica olunur.


Alışveriş Merkezi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Bulaşık
Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi

Bulaşık deterjanı reklam filmi projesi için yetenekli bayan oyuncu adaylarına ihtiyaç duyuyoruz. Online oyunculuk başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Akaryakıt
Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Darısı
Darısı Başımıza Dizisi

Darısı Başımıza dizisinde rol alacak, yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Oyunculuk başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Payitaht
Payitaht Abdülhamid Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan başarılı dizi Payitaht Abdülhamid için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Turkcell
Turkcell Reklamları Oyuncu Seçmeleri

Turkcell reklam filmi oyuncu seçmeleri için oyuncu ve selocan çocuklar aranıyor. selocan oyunculuk başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Zeytin
Zeytin Reklam Filmi

Bir zeytin markasının yeni reklam yüzü için 40 ile 45 yaş arası karizmatik ve yetenekli erkek oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Ruj
Ruj Reklam Filmi

Ruj reklamında oynayacak bakımlı ve oyunculuk yeteneğine sahip 20 ile 28 yaş arası kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.