favicon

Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.

Ünlü bir alışveriş merkezinin yeni reklam filmi hazırlıkları başladı. Reklam filminde oynayacak bay, bayan ve çocuk adaylar aranıyor. Alışveriş reklam filminde yer alacak adaylar ajansımızın cast kadrosundan seçilecektir. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan yeni reklam filminde oynamak için alışveriş merkezi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru formunu eksiksiz doldurup, fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz yeterli olacaktır. Alışveriş merkezinin reklam filminde siz de yer alabilirsiniz.


Popüler alışveriş merkezlerinden biri için çekilecek olan reklam filmine yeni yüzler aranıyor. Reklam projesinin oyuncu seçmelerinde şansınızı denemek için ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. 25-35 yaş arası bayan, 30-40 yaş arası bay ve 10-14 yaş arası çocuk adayların başvurularını bekliyoruz. Online olarak alışveriş merkezi reklam filmi cast ajans başvurusu kısmında yer alan formumuzu doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurular arasından fotoğraflı olanlar değerlendirmeye alınacaktır. Fotoğrafınızı ekleyerek başvurunuzu tamamlamanız rica olunur.


Alışveriş Merkezi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Çamaşır
Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Beyaz eşya markasının çamaşır makinesi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Klima
Klima Reklam Filmi

Klima reklam filmi için bay ve bayan oyuncu arayışımız başlamıştır. 30 ile 35 yaş arası yetenekli tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Sakız
Sakız Reklam Filmi

Sakız reklam filmi için 19 ile 24 yaş arası bayan yetenekli oyuncu arayışımız devam ediyor. İlgilenen adaylar online başvuru formu ile müracaat edebilirler.

Alışveriş
Alışveriş Sitesi Reklam Filmi

Alışveriş sitesi reklam filminde oynayacak 18 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. Başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.

Nefes
Nefes Nefese Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi projesi Nefes Nefese için her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.

Banka
Banka Reklam Filmi

Banka reklam filmi için bay ve bayan, deneyimli, deneyimsiz olmak üzere oyuncu adayları aranıyor. Seçmelerimiz başlamıştır.

Takım
Takım Elbise Katalog Çekimi

Ünlü bir erkek giyim markasının katalog çekiminde mankenlik/modellik yapacak bay model adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvuruları bekliyoruz.