favicon

Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.

Ünlü bir alışveriş merkezinin yeni reklam filmi hazırlıkları başladı. Reklam filminde oynayacak bay, bayan ve çocuk adaylar aranıyor. Alışveriş reklam filminde yer alacak adaylar ajansımızın cast kadrosundan seçilecektir. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan yeni reklam filminde oynamak için alışveriş merkezi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru formunu eksiksiz doldurup, fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz yeterli olacaktır. Alışveriş merkezinin reklam filminde siz de yer alabilirsiniz.


Popüler alışveriş merkezlerinden biri için çekilecek olan reklam filmine yeni yüzler aranıyor. Reklam projesinin oyuncu seçmelerinde şansınızı denemek için ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. 25-35 yaş arası bayan, 30-40 yaş arası bay ve 10-14 yaş arası çocuk adayların başvurularını bekliyoruz. Online olarak alışveriş merkezi reklam filmi cast ajans başvurusu kısmında yer alan formumuzu doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurular arasından fotoğraflı olanlar değerlendirmeye alınacaktır. Fotoğrafınızı ekleyerek başvurunuzu tamamlamanız rica olunur.


Alışveriş Merkezi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Sigorta
Sigorta Reklam Filmi

Bir sigorta firmasının yeni çekilecek reklam filmi 40 ile 45 yaşları arasında erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Babamın
Babamın Günahları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayaınlanan Babamın Günahları dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

Fuarlar
Fuarlar için hostes ve modeller aranıyor

Ünlü markaların ürün tanıtımı için stant, karşılama ve tanıtım hostesleri aranmaktadır. Hostes ajansı başvuru kısmından başvuru yapabilirsiniz.

Bisküvi
Bisküvi Reklam Filmi

Yeni reklam projemiz olan bisküvi reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımıza ilanımızda ki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Araç
Araç Lastiği Reklam Filmi

Araç lastiği reklam filmi için bay, bayan ve çocuk oyuncu arayışımız başlamıştır. Başvurularınızı online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

Güneş
Güneş Kremi Reklam Filmi

Güneş kremi reklamında oynayacak yetenekli bayan oyuncu aranıyor.Başvuru yapacak adaylar için online başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.

Dondurma
Dondurma Reklam Filmi

Dondurma reklamı için 20 ile 25 yaş arası genç oyuncular aranıyor. Eğlenceli yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.