favicon

Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.

Ünlü bir alışveriş merkezinin yeni reklam filmi hazırlıkları başladı. Reklam filminde oynayacak bay, bayan ve çocuk adaylar aranıyor. Alışveriş reklam filminde yer alacak adaylar ajansımızın cast kadrosundan seçilecektir. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan yeni reklam filminde oynamak için alışveriş merkezi reklam filmi oyunculuk başvurusu kısmından ilanımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru formunu eksiksiz doldurup, fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz yeterli olacaktır. Alışveriş merkezinin reklam filminde siz de yer alabilirsiniz.


Popüler alışveriş merkezlerinden biri için çekilecek olan reklam filmine yeni yüzler aranıyor. Reklam projesinin oyuncu seçmelerinde şansınızı denemek için ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. 25-35 yaş arası bayan, 30-40 yaş arası bay ve 10-14 yaş arası çocuk adayların başvurularını bekliyoruz. Online olarak alışveriş merkezi reklam filmi cast ajans başvurusu kısmında yer alan formumuzu doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurular arasından fotoğraflı olanlar değerlendirmeye alınacaktır. Fotoğrafınızı ekleyerek başvurunuzu tamamlamanız rica olunur.


Alışveriş Merkezi Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Diş
Diş Macunu Reklam Filmi

Ünlü bir markanın, diş macunu reklam filmi için her yaştan yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

Ağız
Ağız Bakım Suyu Reklam Filmi

Ağız bakım suyu ürünün reklam filminde rol alacak deneyimli veya deneyimsiz bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adaylar online başvuru yapabilirler.

Yeni
Yeni Gelin Dizisi

Show Tv ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisi için cast çalışmalarımızda değerlendirilmek üzere oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.

Ruj
Ruj Reklam Filmi

Ruj reklamında oynayacak bakımlı ve oyunculuk yeteneğine sahip 20 ile 28 yaş arası kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.

Adını
Adını Sen Koy Dizisi

Yeni sezonda, Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Adını Sen Koy Dizisi için yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır.

Bulaşık
Bulaşık Deterjanı Reklam Filmi

Bulaşık deterjanı reklam filmi projesi için yetenekli bayan oyuncu adaylarına ihtiyaç duyuyoruz. Online oyunculuk başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Pizza
Pizza Reklam Filmi

Yakın zamanda çekimlerine başlayacağımız Pizza reklam filmi için genç yetenekli yüzler arayışımız başlamıştır. Oyuncu seçmelerine katılın.