favicon

Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Yeni çekilecek olan Akaryakıt reklamı için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam filminin gösterim alanları internet ve televizyon ekranları olacaktır. Yeni reklam filmi projemizde rol alacak oyuncu adayları için online başvurularımız açılmıştır. 35 ile 45 yaş arasında, oyunculuk yeteneği güçlü olan erkek adayların başvurularını bekliyoruz. İlgilenenler Akaryakıt Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu kısmından formumuza ulaşabilirler.


Başvuru yapacak adaylarda daha önce bir reklam filminde rol alma şartı aranmamaktadır. Yeni yüzler olarak başvuruları değerlendirmeye alarak, projeye uygun bulunan adaylar ile ön görüşmeler sağlanacaktır. Fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza online olarak Akaryakıt reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından müracaatınızı yapabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.


Akaryakıt Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Tatil
Tatil Reklam Filmi

Tatil firmasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncular aranıyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Cep
Cep Telefonu Reklam Filmi

Cep telefonu markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor.

Vatanım
Vatanım Sensin Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Vatanım Sensin için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Diş
Diş Macunu Reklam Filmi

Ünlü bir markanın, diş macunu reklam filmi için her yaştan yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

Bebek
Bebek Şampuanı Reklam Filmi

Ünlü bebek şampuanı markasının yeni çekilecek reklam filmi için bebek oyuncular aranıyor.

Jean
Jean Reklam Filmi

Ünlü bir jean markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 20-26 yaş arası fiziği düzgün olan bay ve bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

İnsanlık
İnsanlık Suçu Dizisi

İnsanlık Suçu dizisinde rol alacak oyunculuk yeteneğe sahip her yaştan yeni yüzler arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak alınacaktır.