favicon

Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Yeni çekilecek olan Akaryakıt reklamı için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam filminin gösterim alanları internet ve televizyon ekranları olacaktır. Yeni reklam filmi projemizde rol alacak oyuncu adayları için online başvurularımız açılmıştır. 35 ile 45 yaş arasında, oyunculuk yeteneği güçlü olan erkek adayların başvurularını bekliyoruz. İlgilenenler Akaryakıt Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu kısmından formumuza ulaşabilirler.


Başvuru yapacak adaylarda daha önce bir reklam filminde rol alma şartı aranmamaktadır. Yeni yüzler olarak başvuruları değerlendirmeye alarak, projeye uygun bulunan adaylar ile ön görüşmeler sağlanacaktır. Fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza online olarak Akaryakıt reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından müracaatınızı yapabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.


Akaryakıt Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Saç
Saç Tasarım Modelliği

Güzellik fuarında saç tasarımı modelliği yapacak 20 ile 28 yaş arası uzun saçlı kadın model arıyoruz. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

Loreal
Loreal Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan reklam filmi için yeni yüzler aramaktayız. Ajansımıza başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Kocaman
Kocaman Ailem Dizisi

Kocaman Ailem dizisinde rol alacak her yaştan oyunculuk yeteneğine sahip, oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

Halı
Halı Reklam Filmi

Halı markasının yeni reklam filmi için yetenekli yeni yüzler aranıyor. Reklam için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır.

Yoğurt
Yoğurt Reklam Filmi

Yoğurt reklamında rol alacak yetenekli kız çocuk oyuncu aranıyor. 6 ile 8 yaş arasında bulunan tüm çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Kalk
Kalk Gidelim Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kalk Gidelim dizisi için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Porselen
Porselen Reklam Filmi

Porselen reklam filmi projesinde rol alacak 35 ile 42 yaş arasında kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru formumuz sitemizde yer almaktadır.