favicon

Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Yeni çekilecek olan Akaryakıt reklamı için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam filminin gösterim alanları internet ve televizyon ekranları olacaktır. Yeni reklam filmi projemizde rol alacak oyuncu adayları için online başvurularımız açılmıştır. 35 ile 45 yaş arasında, oyunculuk yeteneği güçlü olan erkek adayların başvurularını bekliyoruz. İlgilenenler Akaryakıt Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu kısmından formumuza ulaşabilirler.


Başvuru yapacak adaylarda daha önce bir reklam filminde rol alma şartı aranmamaktadır. Yeni yüzler olarak başvuruları değerlendirmeye alarak, projeye uygun bulunan adaylar ile ön görüşmeler sağlanacaktır. Fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza online olarak Akaryakıt reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından müracaatınızı yapabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.


Akaryakıt Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Kozmetik
Kozmetik Fuarı Modelliği

Kozmetik fuarı için deneyimli 20 ile 28 yaş arası kadın model arayışımız bulunuyor. Güncel fotoğraflarınız ile birlikte online başvurularınızı bekliyoruz.

Saç
Saç Kremi Reklam Filmi

Saç kremi reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında uzun saçlı ve yetenekli oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.

Deodorant
Deodorant Reklam Filmi

Ünlü bir deodorant markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 25 ve 32 yaş arasında olan bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Arama
Arama Motoru Reklam Filmi

Arama motoru reklamında oynayacak 18 ile 25 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Boya
Boya Reklam Filmi

Ünlü bir boya markası birbirinden canlı yeni renk kreasyonunun tanıtımınında yer alacağı reklam filminde oynayacak yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Cep
Cep Telefonu Reklam Filmi

Cep telefonu markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor.

İstanbullu
İstanbullu Gelin Dizisi

Star Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak, deneyimli veya deneyimsiz yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır.