favicon

Akaryakıt Reklam Filmi

Akaryakıt reklam filmi için yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. 35 ile 45 yaş arası tüm erkek oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Yeni çekilecek olan Akaryakıt reklamı için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Reklam filminin gösterim alanları internet ve televizyon ekranları olacaktır. Yeni reklam filmi projemizde rol alacak oyuncu adayları için online başvurularımız açılmıştır. 35 ile 45 yaş arasında, oyunculuk yeteneği güçlü olan erkek adayların başvurularını bekliyoruz. İlgilenenler Akaryakıt Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu kısmından formumuza ulaşabilirler.


Başvuru yapacak adaylarda daha önce bir reklam filminde rol alma şartı aranmamaktadır. Yeni yüzler olarak başvuruları değerlendirmeye alarak, projeye uygun bulunan adaylar ile ön görüşmeler sağlanacaktır. Fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza online olarak Akaryakıt reklam filmi cast ajans başvurusu kısmından müracaatınızı yapabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.


Akaryakıt Reklam Filmi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Turkcell
Turkcell Reklamları Oyuncu Seçmeleri

Turkcell reklam filmi oyuncu seçmeleri için oyuncu ve selocan çocuklar aranıyor. selocan oyunculuk başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Rimel
Rimel Reklam Filmi

Kozmetik sektörünün öncü markalarında olan firmanın rimel reklamında oynayacak 20 ile 30 yaş arası yetenekli ve bakımlı bayan oyuncu aranıyor.

Küçük
Küçük Ev Aletleri Reklam Filmi

Beyaz eşya firmasının küçük ev aletleri reklam filminde oynayacak 30-35 yaş arası bayan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Çikolata
Çikolata Reklam Filmi

Çikolata reklam filmi için yeni yüz kadın oyuncu başvurularımız başlamıştır. Fotoğraflı online başvurular arasından değerlendirmeler yapılacaktır.

Şampuan
Şampuan Reklam Filmi

Ünlü bir şampuan markasının yeni reklam projesi için 30 yaşlarında bayan oyuncu aranıyor. Saçlarına ve yeteneğine inanan tüm adayların başvurusunu bekliyoruz.

Fazilet
Fazilet Hanım Ve Kızları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlandığı ilk bölümüyle dikkat çeken Fazilet hanım ve kızları dizisi için yetenekli her yaştan yeni yüzler oyuncu ihtiyacımız bulunuyor.

Ünlü
Ünlü Ayakkabı Markası Reklam Filmi

Ünlü bir ayakkabı markasının reklam filmi için yeni yüzler aranıyor, Sizde bu reklamda oynamak istiyorsanız başvurunuzu yapın.