Oyunculuk mesleğinin yaygın olduğu şehir olarak bilinen İstanbul artık sınırlarını genişletmeye başlamıştır. Bizler bu sektörü genişletmek ve geniş kitlelere ulaşmak için ajans izmir olarak da hizmet vermeye başlamış bulunuyoruz. Gelişen teknoloji sayesinde web siteleri üzerinden başvurularınızı kabul ediyoruz ve oyunculuk mesleği hayalleri olan, İzmir'de yaşayan adaylarımızı kadromuza dahil ediyoruz. Artık tüm şehirlerde yaşayan adaylarımızın taleplerine yanıt vermek için çalışmalarımız başlamıştır.


Ülkemizin her kesiminden başvurularınızı kabul etmek adına internet sitelerimiz aktif hale gelmeye başlamıştır. Sizlerde İzmir oyunculuk ajansları bölümümüzden başvurunuzu yapabilir ve kadromuza dahil olabilirsiniz. Yapımcıların oyuncu adresi olan ajanslar artık İstanbul ile kısıtlı kalmamaktadır. Sizlerden gelen öneriler ile yaptığımız çalışmalar sonucu ajans izmir olarak da başvuru kabul ediyoruz. Sevilen dizilerde, filmlerde ve reklam çekimlerinde sizlerde şansınızı deneyebilirsiniz. Medya ve televizyon sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm cast çalışmaları ajanslar üzerinden yürütülmektedir. Geniş oyuncu ve oyuncu adayı cast yelpazemiz ile yapımcıların ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Bay, bayan, çocuk yaş gözetmeksizin yeteneğine güvenen adaylarımızın başvurularını kabul ediyoruz. İnternet siteleri üzerinden yapacağınız başvuru neticesinde uygun bulunmanız halinde sizlerle iletişime geçiyoruz ve sitemizde oyunculuk profilinizi oluşturmak için ajansımıza davet diyoruz. Profesyonel ekimiz ile stüdyolarımızda fotoğraf ve video çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Oluşturulan profiliniz ile uygun projelere sunumunuzu sağlıyoruz. Seçilmeniz doğrultusunda da sizinle iletişime geçip işe projelerin çekimlerine başlıyoruz.


OYUNCU OLMA ŞANSINIZ NEDİR?


Oyuncu olma şansınız %70 sizin istek ve yeteneğiniz ile alakalıdır. Geri kalan yüzdelik dilimi ise profesyonel ajanslar sağlamaktadır. Yetenekleriniz ve içinizdeki oyunculuk sevgisine güveniyorsanız ajans izmir olarak internetten başvurularınızı kabul ediyoruz. Ajansa kayıt oldukta sonra kendinizi geliştirmeniz ve farklı projelerde yer almanız için öncülük ediyoruz. Biz sunumunuzu sizi en iyi yansıtacak şekilde yapıyoruz gerisini sizin hayal gücünüze ve becerinize bırakıyoruz. Fark yaratmak ve keşfedilmek için kendinizi göstermenize fırsat tanıyoruz.


Ajans izmir başvurularını da değerlendirip oyuncu kadromuzu güçlendirmeye çalışıyoruz. Sizler içinde artık oyunculuk mesleği uzak değil. Şubelerimizin sayısını arttırarak Türkiye'nin tüm illerine ulaşmayı hedefliyoruz. Projelerin İstanbul ile sınırlı kalmadığını biliyorsunuz ve bu yüzden bulunduğunuz şehirlerde size oyunculuk fırsatı tanıyoruz. Nerede olursanız olun hayalleriniz imkansız gibi gözükmesin biz sizlere bu anlamda yeni bir yol açıyoruz ve televizyon dünyasının ihtiyacı olan yeni yüzleri bekliyoruz.