Ajans hizmetleri denilince akla gelenler arasında öncelikle dizi, sinema filmi, reklam çekimleri, modellik ve sunuculuk alanında cast temininin sağlanması gelir. Günümüzde her geçen gün artan dizi, film ve reklam çekimleri gibi yeni projeler karşımıza çıkmakta ve bu projelerden doğan yeni yüz ve oyuncu cast ihtiyacı artmaktadır. Bunlar için sektörde yerini alan ajanslar bu ihtiyacı karşılamakta ve gerekli işlemleri sürdürmektedir. Her gün televizyonlarda izlediğimiz diziler, yarışma programları, belgeseller ve film gibi daha bir çok projelerin ana ve yardımcı castları çoğunluk ile ajanslardan seçilmektedir. Nasıl ki her mesleğin beslendiği bir sektör vardır, televizyon dünyasıda oyuncu ihtiyaçlarını ajanslardan beslenerek sürdürür. Her dalda olduğu gibi cast ihtiyacınında profesönellik gerektiren aracı firmaları mevcuttur.


Ciddi bir izleyici kitlesine sahip olan, televizyon ve sinema sektörünün işleyişine katkıda bulunması ve sektörü beslemesi açısından ajansların varlığının önemi tartışılmaz bir gerçektir. Ajans hizmetleri sayesinde yapım şirketlerinin işleri kolaylaşmakta ve oyuncu desteği karşılanmaktadır. Yeşilçam döneminde başlayan, günümüzde ise post modern şekilde büyüyerek varlığını sürdüren, geniş bir yelpazeye sahip bu sektör şimdilerde bir çok kişiye iş fırsatı sunmaktadır. Yapımcısından senaristine, medyadan televizyon dünyasına, kamera arkası çalışanlarından oyuncu- yardımcı oyuncu ve biz cast ajanslarına kadar bir çok iş alanı yaratmıştır. Bu anlamda cast ajanslarınında kendi içlerinde kollara ayrılmış iş alanları vardır. Bunlardan bazıları manken, fotomodel, reklam oyuncusu, dizi film oyuncusu ve yardımcı oyuncu gibi fazlasıyla hizmet sağladığı alan vardır.


BENDE OYUNCULUK DENEYİMİNİ YAŞAMAK İSTİYORUM!

Her meslekten kişi oyunculuk sektöründe yer almak isteyebilir. Dizilerde izlediğimiz her ünlü oyuncununda bir mesleğe başlama hikayesi vardır. Sizler de kendi hikayenize başlamak isteyebilir, dizi setlerinde farklı deneyimler yaşayarak bir karakteri canlandırmanın heyecanına varabilirsiniz. Ajans hizmetleri sayesinde sizlerde Cast ajans başvuru formunu doldurarak hayallerinize yaklaşabilirsiniz.


Yeteneklerinize ve içinizdeki heyecana güveniyorsanız hayallerinize ulaşmak için yola çıkabilirsiniz. Ajans hizmetleri bu anlamda size yardımcı olacak ve kayıt olmanız durumunda kendi bünyesinde sizlerin sektöre sunumunu en uygun şekilde sağlayacaktır. Her yaştan adaylarımızı ailemize dahil etmek bizleride mutlu edecektir.