Başvuru için Ankara Ajans Başvuru Formu'nu doldurarak siz de ajans kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Son dönemlerde dizi ve sinema çekimleri İstanbul dışına taşınmaya başladı. Ankara başta olmak üzere bir çok şehrimizde dizi ve sinema çekimlerine rastlamak mümkün. Dolayısı ile biz ajanslar için şubeleşmek ve Türkiye'nin tüm illerinden oyuncu adayı kayıtları almak bir görev haline haline geldi. Ajans Ankara sektörünündeki büyük açığı kapatmakta ve vazgeçilmez bir buluşma yeri, başlangıç noktası olmaktadır. Ajansımız sizleri dizilerle buluşturur. Ajans Ankara olarak kayıt olabileceğiniz anlaşmalı fotoğraf stüdyomuz bulunmaktadır. Dizi, sinema ve reklam projelerinde rol almak için Formu'nu doldurmak suretiyle siz de ajans kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz.


Başkent Ankara'da yaşıyorsunuz. İstanbul'a gelmeye gerek kalmadan şehrinizdeki dizi çekimlerinde rol alarak oyunculuk yapmak istiyorsunuz. Türkiye'nin bütün şehirlerinde dizi ve sinema filmi çekimleri yapılabilmektedir. Bu da o illerde yaşayan halkımıza dizilerde rol alma imkanını sunmaktadır. Gerçek hayattan oyuncular başka deyişle ünlü Yeşilçam tabiriyle figüranlar olmadan sinema da olmaz dizi çekimleri de. Onlar sinemanın gizli kahramanlarıdır. Bu anlamda daima oyuncu adaylarına ihtiyaç vardır. Ankara'da çekilen bir sinema filmi veya diziye Ankara içinden katılmaktan daha güzel ne olabilir? Bu ihtiyacınıza cevap veren Ajans Ankara siz Ankaralıların hizmetine girdi. Anlaşmalı fotoğraf stüdyomuza kaydınızı yaptırabilirsiniz. Kaydınız alınarak bize iletilecek ve kısa sürede işleme konacaktır. Kaydınız onaylandıktan sonra İstanbul merkezimizden ajansa kayıt olan oyuncumuzla tamamen aynı haklara sahip olursunuz. Sizin avantajınız ise başkentte yaşıyor olmanız dolayısıyla burada yapılacak çekimlerde öncelikli olmanızdır. Yerel oyuncu havuzu daima tercih sebebidir. Sete ulaşımınız kolaydır. Adeta dizi seti sizi değil siz dizi ekibini misafir etmiş olursunuz. Ekranlardan tanıdığınız ünlü oyuncularla aynı sette bir gün geçirmek de size sıradışı, unutulmaz bir deneyim yaşatacak, tatlı hatıralar bırakacaktır. Birçok oyuncu adayının sırf bu amaçla yani dizi setinde bulunup o atmosferi görmek adına ajanslara kayıt olduğu bilinmektedir.


Bunun için yapmanız gereken tek şey Formu'nu doldurup bize ulaşmaktır. Ajans Ankara Ankara ve yakın çevresinden katılabileceğiniz bir cast ajansıdır. Ajansımıza kayıt olmak yeni fırsatların başlangıcıdır. Güzel başkentimizde sizin için varız, sizin temsilciliğinizi yapmak istiyoruz. Bizimle çalışmanız size ne gibi avantajlar sağlar? Ajansımıza kayıt olmak anahtar teslim benzeri bir hizmettir. Her ayrıntıyla ajansımız bizzat ilgilenir. Sevdiğiniz dizinin Ankara'da çekilen bir sahnesi var veya yeni bir dizinin, filmin tamamı sizin yaşadığınız şehirde çekilecek. Bundan nasıl haberdar olabilirsiniz? Ajans Ankara kaydınız mevcut ise size telefonla ulaşarak uygun bir rol için seçildiğinizi size bildiririz. Çekimin yapılacağı gün ve saatler sizin için uygunsa onay verirsiniz ve dizi setine gidersiniz. Şimdi hemen kaydınızı alalım ve sizi de ajansımız bünyesinde dizi ve sinema sektörüne sunalım.