favicon

8 Gün Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi projesi 8.Gün için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Baş rollerini Burcu Biricik ve Buğra Gülsoy'un birlikte paylaştığı 8.Gün dizisi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Ay Yapım imzası taşıyan dizinin konusu ve güçlü oyuncu kadrosu dikkatleri çekiyor. Bahar, bilgisayar programcısı olan annesinin şüpheli ölümünü araştıracak ve sır perdesini aralayarak sıra dışı olayların içinde bulacak kendisini. Soluksuz izlenecek bir hikaye ile ekranlara gelecek olan 8.Gün dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Burcu Biricik ve Buğra Gülsoy'a dizide Ceyda Düvenci, Cem Davran, Musa Uzunlar, Yiğit Kirazcı ve Hakan Kurtaş eşlik edecek. Yeni dizi projesi için başvurunuzu online olarak 8.Gün Dizisi Oyunculuk Başvurusu linki üzerinden yapabilirsiniz.


Her yaş aralığında, oyunculuk yeteneklerine inanan yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza başvurunuzu yaparak yeni dizi projesinde rol alma şansına sahip olabilirsiniz. Oyuncu ve yardımcı oyuncu başvuruları ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir. Siz de yeteneklerinizi değerlendirmek ve ajansımızla çalışmak istiyorsanız 8. Gün Dizisi Cast Ajans Başvurusu kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.


8 Gün Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Bebek
Bebek Maması Reklam Filmi

Bebek maması reklam filmi çekimleri için bebek oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.

Deodorant
Deodorant Reklam Filmi

Ünlü bir deodorant markasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak 25 ve 32 yaş arasında olan bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Çocuk
Çocuk Giyim Markası Reklam Filmi

Çocuk giyim markasının katalog çekimlerinde boy gösterecek ve reklam filminde oynayacak yetenekli çocuk oyuncular aranıyor.

Diş
Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam filminde rol alacak gülüşüne güvenen 25 ile 35 yaş arası bayan yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Konut
Konut Projesi Reklam Filmi

Konut projesi reklam filmi için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Bilgisayar
Bilgisayar Reklam Filmi

Bilgisayar reklam filmi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Maden
Maden Suyu Reklam Filmi

Maden suyu reklamında oynayacak 22 ile 28 yaş arası yetenekli kadın oyuncu aranıyor. Sitemiz üzerinden fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.