favicon

8 Gün Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi projesi 8.Gün için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Baş rollerini Burcu Biricik ve Buğra Gülsoy'un birlikte paylaştığı 8.Gün dizisi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Ay Yapım imzası taşıyan dizinin konusu ve güçlü oyuncu kadrosu dikkatleri çekiyor. Bahar, bilgisayar programcısı olan annesinin şüpheli ölümünü araştıracak ve sır perdesini aralayarak sıra dışı olayların içinde bulacak kendisini. Soluksuz izlenecek bir hikaye ile ekranlara gelecek olan 8.Gün dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Burcu Biricik ve Buğra Gülsoy'a dizide Ceyda Düvenci, Cem Davran, Musa Uzunlar, Yiğit Kirazcı ve Hakan Kurtaş eşlik edecek. Yeni dizi projesi için başvurunuzu online olarak 8.Gün Dizisi Oyunculuk Başvurusu linki üzerinden yapabilirsiniz.


Her yaş aralığında, oyunculuk yeteneklerine inanan yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza başvurunuzu yaparak yeni dizi projesinde rol alma şansına sahip olabilirsiniz. Oyuncu ve yardımcı oyuncu başvuruları ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir. Siz de yeteneklerinizi değerlendirmek ve ajansımızla çalışmak istiyorsanız 8. Gün Dizisi Cast Ajans Başvurusu kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.


8 Gün Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Beyaz
Beyaz Eşya Reklam Filmi

Kurumsal bir markanın beyaz eşya reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası oyuncu adayı seçmelerimiz başlamıştır. Başvurularınızı bekliyoruz.

Makarna
Makarna Reklam Filmi

Makarna reklam filminde oynayacak 10 ile 12 yaş arasında erkek çocuk oyuncu aranıyor. Tüm yetenekli çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Çamaşır
Çamaşır Makinesi Reklam Filmi

Beyaz eşya markasının çamaşır makinesi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Çamaşır
Çamaşır Deterjanı Reklam Filmi

Ünlü bir markanın çamaşır deterjanı reklam filminde rol alacak oyuncu seçmelerimiz başlamıştır.

Bebek
Bebek Şampuanı Reklam Filmi

Ünlü bebek şampuanı markasının yeni çekilecek reklam filmi için bebek oyuncular aranıyor.

Süpürge
Süpürge Reklam Filmi

Elektrikli süpürge reklam filmi için yeni yüzler aranıyor. 35 ile 40 yaşlarında arasında bulunan yetenekli kadın oyuncu başvurularını bekliyoruz.

Siyah
Siyah Beyaz Aşk Dizisi

Kanal D'de yayınlanacak Siyah Beyaz Aşk dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular internet sitemizde bulunan form üzerinden alınacaktır.