favicon

8 Gün Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi projesi 8.Gün için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Baş rollerini Burcu Biricik ve Buğra Gülsoy'un birlikte paylaştığı 8.Gün dizisi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Ay Yapım imzası taşıyan dizinin konusu ve güçlü oyuncu kadrosu dikkatleri çekiyor. Bahar, bilgisayar programcısı olan annesinin şüpheli ölümünü araştıracak ve sır perdesini aralayarak sıra dışı olayların içinde bulacak kendisini. Soluksuz izlenecek bir hikaye ile ekranlara gelecek olan 8.Gün dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Burcu Biricik ve Buğra Gülsoy'a dizide Ceyda Düvenci, Cem Davran, Musa Uzunlar, Yiğit Kirazcı ve Hakan Kurtaş eşlik edecek. Yeni dizi projesi için başvurunuzu online olarak 8.Gün Dizisi Oyunculuk Başvurusu linki üzerinden yapabilirsiniz.


Her yaş aralığında, oyunculuk yeteneklerine inanan yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza başvurunuzu yaparak yeni dizi projesinde rol alma şansına sahip olabilirsiniz. Oyuncu ve yardımcı oyuncu başvuruları ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir. Siz de yeteneklerinizi değerlendirmek ve ajansımızla çalışmak istiyorsanız 8. Gün Dizisi Cast Ajans Başvurusu kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.


8 Gün Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Paylaş:

Benzer İlanlar

Gömlek
Gömlek Katalog Çekimi

Ünlü bir tekstil firmasının gömlek katalog çekimi için bay model adayları aranıyor. İlgilenenlerin online olarak fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

Çocuk
Çocuk Giyim Markası Reklam Filmi

Çocuk giyim markasının katalog çekimlerinde boy gösterecek ve reklam filminde oynayacak yetenekli çocuk oyuncular aranıyor.

Alışveriş
Alışveriş Merkezi Reklam Filmi

Alışveriş merkezinin yeni tanıtım ve reklam filmi çekimleri için oyuncu ve yeni yüz seçmelerimiz başlamıştır. Seçmelere katılmak için başvurunuzu yapın.

Tatil
Tatil Reklam Filmi

Tatil firmasının yeni çekilecek reklam filmi için oyuncular aranıyor. 30 ile 35 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler ilanımıza başvuru yapabilirler.

Otel
Otel Tanıtım Filmi

Zincir işletmesi olan bir otelin tanıtım filminde yer alacak bay ve bayan manken adayları arayışımız için, ilanımıza başvurarak siz de katılabilirsiniz.

Korku
Korku Filmi

Korku filmi projesinde rol alacak 20 ile 35 yaş arası yeni yüz kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Fotoğraflı online başvurularınızı bekliyoruz.

Akıllı
Akıllı Tablet Reklam Filmi

Akıllı tablet reklam filmi çekimlerinde rol alacak oyuncu adayları ihtiyacımız bulunuyor, başvuruda bulunarak seçmelere katılabilirsiniz.