's

Oyunculuk sanatı için atılan her bir adım kişinin kariyer sürecine direkt etki eder. Mesleğe yeni başlayanlar yada başlamayı düşünenler başarılarıyla tanınmış ve takdir gören usta oyuncuların hayatlarını ele alabilirler. Oyunculuğa nasıl başladıkları, ne gibi süreçlerden geçtikleri, yeteneklerini nasıl kullandıkları ve en önemlisi yola kimlerle birlikte çıktıklarını düşünmek gerekir. İyi bir oyuncunun kariyer süreci sanıldığı kadar toz pembe olmuyor. İnişler ve çıkışlar yaşayarak oyuncu kimliklerini sabırla, titizlikle, çok çalışmakla ve yeniliklere açık olmakla inşa ediyorlar.


Yeni Başlayanlara Öneriler


Oyunculuk aşkı kalbe düştükten itibaren heyecanlı yolculuk başlıyor. Yeteneğim var mı? Eğitim almalı mıyım? Ajanslarla çalışmak mantıklı mı? ve en can alıcı kişisel tedirginlik olan "yapabilir miyim?" soruları oyuncu adaylarının cevabını aramaya koyuldukları başlıca konular arasında yer alıyor. Bizler sektörde bu kadar zamandır yaşadığımız tecrübelerden yola çıkarak oyuncu olmak isteyen kişilere öncelikle öz güven olgusunu edinmelerini öneriyoruz. Oyunculuk sanatına olan ilginiz, yeteneğiniz var ise çok güzel noktalara ulaşabilir. Tabi ki bu yetenekleri oyunculuk eğitimi alarak doğru zaman da doğru tekniklerle kullanmayı öğrendiğiniz zaman. Öz güven, farkındalık, yeteneklerin dışa vurumu, bilinçli adımlar ve profesyonel aracılarla çalışmak. İşte bunlar çıkacağınız yolda size rehberlik edecek anahtar kelimeler. Peki bunlar nasıl elde edilir? İyi bir eğitim ve doğru cast ajansını bulmak iyi bir oyuncunun kariyer süreci bakımından dikkat edeceği ana kurallardır.


Kariyer Sürecinde Oyuncuyu Bekleyenler


Bu süreçte temel ve ileri seviye eğitimler siz değerli oyuncu adaylarını şekillendirecek ve sektöre hazırlayacaktır. Ardından iyi bir cast ajansı, edindiğiniz bilgileri hayata geçirmeniz için yol gösterici olacaktır. Defalarca gittiğiniz reklam filmi seçmeleri, dizi projelerinde aldığınız ufak roller, ana cast seçmeleri gibi uzun bir yolculuk sizleri bekliyor olacak. Pes etmeden çalışmaktan ve proje görüşmelerinden umudunuzu yitirmemelisiniz. Biz tüm oyuncu adaylarımızdan azimli, disiplinli ve öz güvenlerini kaybetmemelerini bekliyoruz. Sabırlı ve yetenekli oyuncu adayları için başarıya ulaşmak imkansız değildir.


Değerli eğitmenlerimiz sizleri oyunculuğa tam donanımlı şekilde hazırlayarak, cast direktörlerimizin proje çalışmalarında yer almanıza zemin hazırlıyorlar. Kariyer sürecinizi doğru yönlendirebilmeniz için öncelikli olarak almanız gereken eğitimler sizleri bekliyor.SADECE İSTANBUL DA İKAMET EDEN ADAYLARA OYUNCULUK EĞİTİMİ VERİLMEKTEDİR. EĞİTİM ALMAK İSTEYEN ADAYLAR, Kenan Bey: 0538 543 07 14 VEYA Öznur: 0537 658 21 15 NOLU NUMARADAN ULAŞIP BİLGİ ALABİLİRLER.


Online Başvuru Yap

Paylaş: